MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki meczów 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [20-21 kwietnia 2024]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Siódmą kolejkę w rundzie wiosennej rozegrały zespoły 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Sobotnie i niedzielne wyniki spotkań 24. kolejki podawaliśmy tradycyjnie na żywo.

Spis treści

Wyniki, strzelcy - 24. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Sobota 20 kwietnia 2024

  • Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno 0:6 (0:2), bramki: Jakub Nowak 2 (12, głową, 63), Mikołaj Wojdak 2 (35, 52), Oleksandr Yevchenko (49 samobójcza), Damian Orzechowski (66), początek o godzinie 11:00, sędziowie: Stypczyński, Rogowski, Sobczyk

  • Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:4 (0:1), bramki: Robert Frasz 2 (36, 61), Adam Łotoszyński (63), Oskar Andrzejewski (69)

  • Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 3:1 (1:0), bramki: Patryk Wiśniewski 2 (22, 76), Łukasz Chruścicki (79) - Erwin Mętlewicz (78, karny), początek o godzinie 12:00, sędziowie: Dorn, Górecki, Mirż

  • Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (0:0), bramka: Michał Kozłowski (87, karny), początek o godzinie 14:00, sędziowie: Papierowski, Przewozik, Pajonkowski

  • Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica 2:3 (0:1), bramki: Patryk Olszewski (55, wolny), Maciej Lewandowski (74) - Maciej Tuptyński (43, 55), Karol Draśpa (68), początek o godzinie 14:00, sędziowie: Ruczewski, Perliński, Koziorowicz

  • Lech Rypin - Chełminianka Chełmno 2:0 (0:0), Jakub Listkowski 2 (89, 90+1), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Lanckowski, Sadowski, Kaczmarek

  • Tłuchowia Tłuchowo - Noteć Łabiszyn 5:1 (1:1), bramki: Wiktor Walczak (27, głową), Damian Figura (48), Wojciech Mazurowski (68, głową), Dawid Kieplin (74, karny), Gabriel Wiącek (87, głową) - Mateusz Winiecki (42), początek o godzinie 16:00, sędziowie: Zasada, Tybińkowski, Augustyniak

Niedziela 21 kwietnia 2024

  • Wda Świecie - Pogoń Mogilno 3:1 (1:0), bramki: Michał Kalitta (18), Oskar Januszewski (66), Jakub Węgrzyn (90+4) - Norbert Rościszewski (57), początek o godzinie 12:00, sędziowie: Boinski, Radzik, Oparczyk

Tabela po 24. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Wda Świecie 24 67 70-17

  2. Chemik Bydgoszcz 24 55 56-12

  3. Tłuchowia Tłuchowo 24 50 76-24

  4. Lech Rypin 24 44 45-32

  5. Start Pruszcz 24 44 59-41

  6. Cuiavia Inowrocław 24 40 47-28

  7. Unia Wąbrzeźno 24 40 35-31

  8. Pomorzanin Serock 24 38 43-32

  9. Pogoń Mogilno 24 36 73-49

  10. Orlęta Aleksandrów Kuj. 24 34 40-44

  11. Sparta Brodnica 24 34 49-42

  12. Polonia Bydgoszcz 24 31 50-48

  13. Noteć Łabiszyn 24 30 39-52

  14. Kujawianka Izbica Kuj. 24 26 38-57

  15. Łokietek Brześć Kuj. 24 21 43-58

  16. Chełminianka Chełmno 24 15 24-70

  17. Pomorzanin Toruń 24 7 16-88

  18. Lider Włocławek 24 3 15-93

Zapis relacji na żywo z 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Niedziela 21 kwietnia 2024

Wda Świecie - Pogoń Mogilno 3:1 (1:0)

Informuje Michał Partyka

początek o godzinie 12:00, sędziowie: Boinski, Radzik, Oparczyk

Wda: Zapała - Słaby, Wypij, Rybacki, Kubiak, Kalitta, Januszewski, Dahms, Wenerski, Droż, Ratkowski.

Pogoń: Paweł Mroziński - Drzazgowski, Kruszewski, Krajnyk, Kiełpiński, Kaliski, Jagielski, Piotr Mroziński, Mrówczyński, M. Rościszewski, N. Rościszewski.

1 - od środka Pogoń

12 - Marcin Droż w dobrej sytuacji z pięciu metrów uderzył nad bramką Pogoni

15 - 0:0

GOOOL 18 - Michał Kalitta 1:0. Asysta Oskar Januszewski. Bramka nr 25 w tym sezonie

24 - ponownie Kalitta przed szansą, ale strzał z pola bramkowego nad poprzeczką gości

25 - Wiktor Mrówczyński uderza zza pola karnego, tuż obok słupka Wdy

30 - 1:0

37 - żółta kartka - Marcin Droż (Wda)

43 - Piotr Mroziński, mocny strzał obok bramki Wdy

45 - przerwa, 1:0

47 - żółta kartka - Antoni Krajnyk (Pogoń)

GOOOL 57 - Norbert Rościszewski 1:1. Bramka nr 25 w tym sezonie. 10 bramka w rundzie wiosennej.

61 - Jakub Ratkowski uderza, broni pewnie Paweł Mroziński w bramce Pogoni

GOOOL 66 - Oskar Januszewski 2:1. Asysta Michała Kalitty

71 - Filip Jagielski głową obok bramki Wdy

72 - żółta kartka - Tomasz Wypij (Wda)

73 - żółta kartka - Oskar Kubiak (Wda)

75 - 2:1

80 - Marcin Droż (Wda) - czerwona kartka, druga żółta. Gospodarze w osłabieniu

81 - Tomasz Wypij w doskonałej sytuacji, uderzenie głową obok bramki Pogoni

90 - minimum 4 minuty doliczone

GOOOL 90+4 - Jakub Węgrzyn 3:1. Asysta Oskar Januszewski

90+5 - koniec

Trwa głosowanie...

Która drużyna zdobędzie Puchar Polski KPZPN 2024?

Sobota 20 kwietnia 2024

Lech Rypin - Chełminianka Chełmno 2:0 (0:0)

Informują: Krzysztof Bartnicki, Rafał Dobrowolski

początek o godzinie 16:00, sędziowie: Lanckowski, Sadowski, Kaczmarek

Lech: Kottas - Sternicki, Dabrowski, Safian, Majewski, Koziatek, Baranowski, Rozpierski, Murashko, Czerwiński, Kolbus,

Chełminianka: Kurkowski - Buchholz, D. Gross, Wiśniewski, Pietras, P. Gross, Szpankiewicz, Majorek, Skowroński, Linkowski, Bocian

1 - od środka Chełminianka

10 - Koziatek w doskonałej okazji, nie ma gola dla Lecha. Na posterunku bramkarz Chełminianki

12 - Kolbus w idealnej sytuacji, broni, także dobitkę, Kurkowski

16 - kontra Chełminianki, strzał w boczną siatkę

23 - strzał Bociana, broni Kottas

30 - 0:0

35 - doskonała sytuacja Lecha. Safian uderzał praktycznie do pustej bramki. Piłkę wybił obrońca Chełminianki

36 - Safian głową nad poprzeczką

42 - Kolbus za szesnastki niecelnie

43 - blisko samobójcze bramki gości

45 - 0:0, przerwa

46 - Murashko głową nad poprzeczką Chełminianki

70 - Safian uderzył głową, broni bramkarz Chełminianki

80 - Kolbus nad poprzeczką zza szesnastki

GOOOL 89 - Jakub Listkowski 1:0. Po akcji Sternickiego i Kolbusa

GOOOL 90+1 - Jakub Listkowski 2:0.

90+3 - koniec

Tłuchowia Tłuchowo - Noteć Łabiszyn 5:1 (1:1)

Informuje Kazimierz Grzywiński

początek o godzinie 16:00, sędziowie: Zasada, Tybińkowski, Augustyniak

Mecz pierwszej z czwartą ekipą rundy wiosennej.

1 - od środka Noteć

15 - 0:0

GOOOL 27 - Wiktor Walczak 1:0. Głową, po podaniu Jakuba Domańskiego

GOOOL 42 - Mateusz Winiecki 1:1

45 - 1:1, przerwa

GOOOL 48 - Damian Figura 2:1

GOOOL 68 - Wojciech Mazurowski 3:1. Głową, asysta Guilherme Cristovao

GOOOL 74 - Dawid Kieplin 4:1, z rzutu karnego

GOOOL 87 - Gabriel Wiącek 5:1, głową. Asysta Marcin Warcholak

90 - koniec, 5:1. Wygrana nr 7 Tuchowii w rundzie rewanżowej. 40 goli zdobytych, 8 straconych w 2024 roku. Noteć wiosną przegrała po raz pierwszy

Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno 0:6 (0:2)

Informuje Ryszard Kobak

początek o godzinie 11:00, sędziowie: Stypczyński, Rogowski, Sobczyk

Pomorzanin: Ryba - Talarek, Roesler, Piątkowski, Perlak, Szadkowski, Chojnacki, Jukiel, Szafran, Wołk, Maciejewski

Unia: Lasek - Patyk, Boczek, Rojek, Kwiryng, Drapiewski, Nowak, Pawłowski, Wojdak, Maciejewski, Sztuka

1 - od środka Unia

5 - 0:0

GOOOL 12 - Jakub Nowak 0:1. Głową

20 - 0:1

32 - Jakub Nowak z rzutu karnego uderza obok bramki Pomorzanina

33 - 0:1

GOOOL 35 - Mikołaj Wojdak 0:2

45 - 0:2, przerwa

GOOOL 49 - Oleksandr Yevchenko 0:3, samobójcze trafienie

GOOOL 52 - Mikołaj Wojdak 0:4

GOOOL 63 - Jakub Nowak 0:5

GOOOL 66 - Damian Orzechowski 0:6

82 - 0:6

90 - koniec 0:6. Mecz nr 12 bez bramki Pomorzanina

Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:4 (0:1)

początek o godzinie 12:00, sędziowie: Danielczyk, Ołowski, Adamczewski

Chemik: Łęt - Włosiński, Adamenko, Kochmański, Goździkowski, Klimkiewicz, Rysiewski, Zagórski, Strzyżewski, Czesiński, Perliński

Polonia: Ostrowski - Prejs, Gręzicki (41, Lipkowski), Dąbek (72, Nitka), Andrzejewski, Sieradzki (78, Bereznowski), Nowicki, Olejniczak (78, Marczyński), Łotoszyński (72, Piskorski), Dusza, Frasz

5 - 0:0

10 - 0:0

15 - 0:0

20 - 0:0

30 - 0:0

GOOOL 36 - Robert Frasz 0:1

40 - 0:1

45 - 0:1, przerwa

50 - 0:1

60 - 0:1

GOOOL 61 - Robert Frasz 0:2

GOOOL 63 - Adam Łotoszyński 0:3

GOOOL 69 - Oskar Andrzejewski 0:4

80 - 0:4

90 - Robert Frasz nie wykorzystał rzutu karnego

90 - koniec, 0:4. Derbowa niespodzianka! Pierwsza porażka w rundzie wiosennej Chemika, który w ostatnich 23 kolejkach stracił 8 goli, a w sobotę aż 4. Polonia po raz pierwszy w tym sezonie nie stracił bramki

Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 3:1 (1:0)

Informuje KAMIL WALCZAK

początek o godzinie 12:00, sędziowie: Dorn, Górecki, Mirż

Cuiavia: Piotrowski - Wojciechowski, Jastrzembski, M. Wiśniewski, Nowakowski, Chudziński, Majchrzak, Miłek, Pietrzak, P. Wiśniewski, Brzóstowski

Łokietek: Ciesielski - Szczęsny, Orliński, Kamiński, Rutkowski, Pałczyński, Mętlewicz, Szymczak, Bołkowiec, Kosztowny, Wienconek

1 - od środka Cuiavia

5 - 0:0

10 - 0:0

20 - 0:0

GOOOL 22 - Patryk Wiśniewski 1:0

30 - 1:0

40 - 1:0

43 - piłka w siatce Łokietka, ale odgwizdany spalony

45 - przerwa, 1:0

50 - 1:0

60 - 1:0

70 - 1:0

GOOOL 76 - Patryk Wiśniewski 2:0

GOOOL 78 - Erwin Mętlewicz 2:1, z rzutu karnego. "Jedenastka" nr 10 Łokietka w tym sezonie. Dziewiąta wykorzystana

GOOOL 79 - Łukasz Chruścicki 3:1

90 - koniec, 3:1

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (0:0)

początek o godzinie 14:00, sędziowie: Papierowski, Przewozik, Pajonkowski

Pomorzanin: Andres - A. Zieliński, Kozłowski, Kordyla, Rzepecki, Wołczek, Mik, Cielepak, Słupecki, Świątek, Szal.

10 - 0:0

20 - 0:0

30 - 0:0

45 - 0:0, przerwa

50 - 0:0

55 - 0:0

GOOOL87 - Michał Kozłowski 1:0, z rzutu karnego

90 - koniec, 1:0

Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica 2:3 (0:1)

Informuje Mariusz Krzyżanowicz

początek o godzinie 14:00, sędziowie: Ruczewski, Perliński, Koziorowicz

Kujawianka: Wodnicki - Miziołek, Mielczarek, Lewandowski, Wodziński, Polit, Wójtowicz, Malinowski, Ściślewski, Kobus, Olszewski

Sparta: Wiśniewski - Szypczyński, Ciechowski, Gajkowski, Dobrowolski, Guilherme, Janczak, Kaczyński, Draśpa, Kamiński, Tuptyński

1 - Sparta od środka

15 - 0:0

23 - 0:0

40 - 0:0

GOOOL 43 - Maciej Tuptyński 0:1

45 - 0:1, przerwa

GOOOL 50 - Patryk Olszewski 1:1, bezpośrednio z rzutu wolnego

GOOOL 55 - Maciej Tuptyński 1:2

65 - 1:2

GOOOL 68 - Karol Draśpa 1:3

GOOOL 74 - Maciej Lewandowski 2:3

83 - 2:3

90 - koniec

Lider Włocławek - Start Pruszcz 0:3, walkower

Klasyfikacja strzelców po 24. kolejce 4. ligi

  • Michał Kalitta (Wda Świecie) - 25

  • Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 25

  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 16

  • Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 16

  • Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 15

  • Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 14

  • Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 12

  • Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno) - 12

  • Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 11

  • Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 11

  • Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 10

  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 10

  • Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 10

  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 10

  • Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 10

  • Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 10

  • Julian Kolbus (Lech Rypin) - 9

  • Maciej Sieradzki (Polonia Bydgoszcz) - 9

  • Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 9

  • Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 8

  • Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 8

  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 8

  • Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 7

  • Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 7

  • Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 7

  • Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 7

  • Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 7

  • Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 6

  • Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6

  • Jakub Listkowski (Lech Rypin) - 6

  • Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 6

  • Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 6

  • Stanisław Jabłoński (Noteć Łabiszyn) - 6

  • Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 6

  • Oskar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 6

  • Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 6

  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 6

  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 6

  • Damian Gross (Chełminianka Chełmno) - 5

  • Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 5

  • Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 5

  • Patryk Olszewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 5

  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5

  • Wiktor Majewski (Lech Rypin) - 5

  • Alan Czerwiński (Lech Rypin/Tłuchowia Tłuchowo 4) - 5

  • Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 5

  • Łukasz Pikalski (Noteć Łabiszyn/Chemik Moderator Bydgoszcz 4) - 5

  • Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 5

  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 5

  • Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 5

  • Damian Figura (Tłuchowia Tłuchowo) - 5

  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 5

  • Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 5

  • Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4

  • Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4

  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4

  • Szymon Maziarz (Cuiavia Inowrocław) - 4

  • Dominik Kulak (Cuiavia Inowrocław) - 4

  • Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4

  • Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4

  • Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 4

  • Nazarii Murashko (Lech Rypin) - 4

  • Damian Rutkowski (Łokietek Brześć Kujawski) - 4

  • Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 4

  • Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 4

  • Wojciech Mazurowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 4

  • Wiktor Walczak (Tłuchowia Tłuchowo) - 4

  • Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 4

  • Marcin Warcholak (Tłuchowia Tłuchowo) - 4

  • Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 4

  • Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 4

  • Konrad Sztuka (Unia Wąbrzeźno) - 4

  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4

  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 3

  • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 3

  • Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 3

  • Damian Zagórski (Chemik Bydgoszcz/Cuiavia Inowrocław 2) - 3

  • Alan Majerski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3

  • Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 3

  • Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 3

  • Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3

  • Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3

  • Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3

  • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 3

  • Jan Dobko (Lider Włocławek) - 3

  • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 3

  • Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 3

  • Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 3

  • Maciej Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 3

  • Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 3

  • Hubert Szymczak (Łokietek Brześć Kujawski) - 3

  • Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 3

  • Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3

  • Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3

  • Szymon Michałkiewicz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3

  • Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3

  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 3

  • Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 3

  • Jakub Makowski (Polonia Bydgoszcz) - 3

  • Michał Kozłowski (Pomorzanin Serock) - 3

  • Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 3

  • Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 3

  • Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 3

  • Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 3

  • Guilherme Cristovao (Tłuchowia Tłuchowo) - 3

  • Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 3

  • Szymon Pawłowski (Unia Wąbrzeźno) - 3

  • Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 3

  • Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 3

  • Medard Dahms (Wda Świecie) - 3

  • Gracjan Buchholz (Chełminianka Chełmno) - 2

  • Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2

  • Oliver Zaręba (Cuiavia Inowrocław) - 2

  • Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2

  • Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 2

  • Ryu Ueno (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2

  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 2

  • Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 2

  • Kacper Orliński (Łokietek Brześć Kujawski) - 2

  • Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 2

  • Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 2

  • Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 2

  • Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 2

  • Maciej Bakuniak (Noteć Łabiszyn) - 2

  • Artem Osmolovskiy (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2

  • Radosław Czułkowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2

  • Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 2

  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2

  • Oskar Lipkowski (Polonia Bydgoszcz) - 2

  • Wiktor Dąbek (Polonia Bydgoszcz) - 2

  • Tomasz Prejs (Polonia Bydgoszcz) - 2

  • Miłosz Olejniczak (Polonia Bydgoszcz) - 2

  • Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 2

  • Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 2

  • Mikołaj Roesler (Pomorzanin Toruń) - 2

  • Mateusz Brzóska (Sparta Brodnica) - 2

  • Jakub Mosakowski (Sparta Brodnica) - 2

  • Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2

  • Dawid Duma (Start Pruszcz) - 2

  • Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 2

  • Gabriel Wiącek (Tłuchowia Tłuchowo) - 2

  • Miguel Edelino (Tłuchowia Tłuchowo) - 2

  • Luka Redek (Tłuchowia Tłuchowo) - 2

  • Tomasz Wypij (Wda Świecie) - 2

  • Szymon Kozłowski (Wda Świecie) - 2

  • Bartosz Majorek (Chełminianka Chełmno) - 1

  • Karol Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1

  • Aleksander Witek (Chełminianka Chełmno) - 1

  • Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1

  • Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1

  • Kacper Klimkiewicz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1

  • Kacper Olejniczak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1

  • Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1

  • Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1

  • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 1

  • Jakub Chudziński (Cuiavia Inowrocław) - 1

  • Remigiusz Wawer (Cuiavia Inowrocław) - 1

  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 1

  • Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Mateusz Wodziński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Łukasz Ściślewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Rafal Serwaciński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Michał Miziołek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Maciej Lewandowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1

  • Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1

  • Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1

  • Dominik Lewandowski (Lech Rypin) - 1

  • Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1

  • Wiktor Wojciechowski (Lider dla Wdy) - 1

  • Bartłomiej Buliński (Lider Włocławek) - 1

  • Tomasz Madej (Lider Włocławek) - 1

  • Jakub Micek (Lider Włocławek) - 1

  • Gabriel Boniec (Łokietek Brześć Kujawski) - 1

  • Michał Skonieczny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1

  • Tomasz Tomczak (Łokietek Brześć Kujawski) - 1

  • Jakub Kosztowny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1

  • Remigiusz Wisz (Noteć dla Unii) - 1

  • Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1

  • Dmytro Rudakov (Noteć Łabiszyn) - 1

  • Kacper Czesiński (Noteć Łabiszyn) - 1

  • Dmytro Kostiuk (Noteć Łabiszyn) - 1

  • Mateusz Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 1

  • Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Patrick Kasaira (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Szymon Brzeziński (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Jan Chmielewski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1

  • Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1

  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 1

  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 1

  • Mikołaj Szmelc (Polonia Bydgoszcz) - 1

  • Patryk Nowicki (Polonia Bydgoszcz) - 1

  • Adam Ruszkowski (Polonia Bydgoszcz) - 1

  • Michał Marczyński (Polonia Bydgoszcz) - 1

  • Mateusz Gorzycki (Pomorzanin S. dla Wdy) - 1

  • Maksymilian Wołczek (Pomorzanin Serock) - 1

  • Sebastian Smaruj (Pomorzanin Serock) - 1

  • Damian Adamski (Pomorzanin Serock) - 1

  • Mateusz Kordyla (Pomorzanin Serock) - 1

  • Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1

  • Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1

  • Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1

  • Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1

  • Mikołaj Betyna (Pomorzanin Toruń) - 1

  • Aleksander Jukiel (Pomorzanin Toruń) - 1

  • Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1

  • Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1

  • Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1

  • Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1

  • Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1

  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1

  • Dominik Dobrowolski (Sparta Brodnica) - 1

  • Karol Draśpa (Sparta Brodnica) - 1

  • Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1

  • Oleksandr Yevchenko (Pomorzanin S. dla Unii) - 1

  • Daniel Widz (Start Pruszcz) - 1

  • Norbert Frankiewicz (Start Pruszcz) - 1

  • Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1

  • Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1

  • Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1

  • Damian Lubak (Tłuchowia Tłuchowo) - 1

  • Szymon Winiarkiewicz (Tłuchowia Tłuchowo) - 1

  • Breyner Zapata (Tłuchowia Tłuchowo) - 1

  • Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1

  • Ohaga Chimezie (Unia Wąbrzeźno) - 1

  • Stanisław Jabłoński (Unia Wąbrzeźno) - 1

  • Marcin Droż (Wda Świecie) - 1

  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 1

Bramki z 24. kolejki 4. ligi - wideo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [20-21 kwietnia 2024] - Gazeta Pomorska

Wróć na znin.naszemiasto.pl Nasze Miasto