MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Na pomoc policjantowi ze Żnina. W sobotę, 20 kwietnia, turniej charytatywny "Z pasji do sportu gramy dla Marcina"

OPRAC.: (iwo)
W najbliższą sobotę (20.04.2024) o godzinie 9.45 odbędzie się charytatywny turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie pod hasłem "Z pasji do sportu gramy dla Marcina", w którym będzie rywalizować sześć zespołów.
W najbliższą sobotę (20.04.2024) o godzinie 9.45 odbędzie się charytatywny turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie pod hasłem "Z pasji do sportu gramy dla Marcina", w którym będzie rywalizować sześć zespołów. materiały organizatora
W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie odbędzie się turniej charytatywny piłki siatkowej pod hasłem "Z pasji do sportu gramy dla Marcina". Nadrzędnym celem jest zbiórka funduszy niezbędnych dla dalszego leczenia i rehabilitacji policjanta Marcina Przewłoki.

Wydarzenie organizuje komitet społeczny, patronat objął m.in. Komendant Powiatowy Policji w Żninie.
Marcin Przewłoka jest policjantem Komendy Powiatowej Policji w Żninie, funkcjonariuszem z długoletnim stażem, pracującym z niezwykłym zaangażowaniem.

Poza pracą jego wielka pasją od lat jest siatkówka. Z powodzeniem uprawiał właśnie tę dyscyplinę, nie tylko na lokalnym "podwórku". Razem z innym policjantem żnińskiej komendy - Łukaszem Szpurką, który jest jednym z inicjatorów sobotniego turnieju, trafili przed laty do II-ligowego LUKS-u Wilki Wilczyn będąc jednymi z czołowych zawodników.

W czerwcu ubiegłego roku, kilka dni po swoich 45. urodzinach, Marcin trafił z silnym bólem głowy do szpitala.

- Przez ostatnie miesiące nasz kolega przeszedł kilkanaście operacji, nieprzerwanie walczy o powrót do zdrowia - relacjonuje asp. Michał Robakowski, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Przez cały czas hospitalizacji jak i w ostatnim czasie, kiedy przebywa już w domu, nie poddaje się powikłaniom choroby. Obecnie wymaga całodobowej opieki i pomocy we wszystkich czynnościach.

W najbliższą sobotę (20.04.2024) o godzinie 9.45 odbędzie się charytatywny turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie pod hasłem "Z pasji do sportu gramy dla Marcina", w którym będzie rywalizować sześć zespołów.

Inicjatywę wsparli także:

  • Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
  • władze Powiatu Żnińskiego,
  • Gmina Żnin

Poza częścią sportową sobotniego wydarzenia, w trakcie którego odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację i leczenie Marcina, na odwiedzających czekać będą także inne atrakcje m.in. pokaz służb, w tym sprzętu policyjnego.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świątek w finale turnieju w Rzymie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na znin.naszemiasto.pl Nasze Miasto