Wyniki 32. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [2-3 czerwca 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lubienianka Lubień Kujawski Fot. Mirosław Kowalski
W środę i w czwartek odbędą się mecze 32. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej.

Zobacz wideo: mecz Łokietek Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 32. kolejka

Środa 2 czerwca
Start Warlubie - Elana II Toruń 3:1 (1:0)
Bramki: Patryk Stankiewicz (49), Jakub Bollin (70), Mateusz Rumiński (73) - Filip Licau (87)
18:00 - Piotr Drogowski

Sokół Radomin - Olimpia II Grudziądz 2:2 (1:0)
Bramki: Piotr Marcinkowski (3), Waldemar Jachowski (88) - Patryk Leszczyński (60), Filip Rzepka (71)
18:00 - Adam Kraśnicki

Victoria Czernikowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:4 (0:1)
Bramki: Marcin Szulc (40), Mateusz Płóciennik 2 (62, 65), Kamil Komada (87)
18:30 - Marcin Szkodziński

Czwartek 3 czerwca
Flisak Złotoria - Unia Solec Kujawski 1:8 (1:2)
Koniec meczu - 1:8
GOOOL 80 min - Pacek 1:8. Napastnik Unii drugi raz w sezonie kończy mecz z 4. golami
GOOOL 67 min - Pacek 1:7
GOOOL 62 min - Krzysztof Urtnowski 1:6
GOOOL 61 min - Pacek 1:5
GOOOL 59 mim - Sebastian Pacek 1:4
GOOOL 57 min - Moranowski 1:3
Przerwa - 1:2
39 min - 1:2
GOOOL 30 min - Radosław Kuzimkowski 1:2
GOOOL 26 min - Oliwier Moranowski, karny 0:2
GOOOL 19 min - Łukasz Nowak 0:1
12:00 - Grzegorz Sosnowski

Victoria Koronowo - Mustang Ostaszewo 1:2 (1:0)
Koniec meczu 1:2
GOOOL 90+2 - Mateusz Ciesielski 1:2
GOOOL 64 min - Patryk Ciężkowski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 40 min - Michał Czarnecki, samobójcza 1:0
16:00 - Paweł Krucikowski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:1 (1:0)
Koniec meczu - 1:1
GOOOL 81 min - Tomasz Woś 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 42 min - Sławomir Suchomski 1:0
17:00 - Tomasz Sułek

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Polonia Bydgoszcz 2:7 (1:3)
Koniec meczu - 2:7
GOOOL 87 min - Patryk Podolski 2:7
GOOOL 80 min - Sylwester Liśecki 2:6
GOOOL 60 min - Kamil Nytko 1:6
GOOOL 50 min - Michał Grzegorek 1:5
GOOOL 46 min - Dąbek 1:4
GOOOL 44 - Wiktor Dąbek 1:3
GOOOL 27 min - Czesiński 1:2
GOOOL 19 min - Radosław Chodowski 1:1
GOOOL 16 min - Kacper Czesński 0:1
17:00 - Karol Kobędza

Cyklon Kończewice - Promień Kowalewo Pomorskie 2:0 (1:0)
Koniec meczu - 2:0
GOOOL 63 min Jarosław Kaczorek 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 23 min - Łukasz Sikorski, karny 1:0
17:00 - Sławomir Radzik

Wojownik Wabcz - Unia Wąbrzeźno 8:0 (3:0)
Koniec meczu - 8:0
GOOOL 78 min - Pawlicki 8:0
GOOOL 77 min - Filarski 7:0
GOOOL 70 min -Pawlicki 6:0
GOOOL 67 min - Pawlicki 5:0
GOOOL 57 min - Andrzej Pawlicki 4:0
Przerwa 3:0
GOOOL 43 min - Misiaszek 3:0
GOOOL 33 min - :Łukasz Filarski karny, 2:0
GOOOL 20 min - Karol Misiaszek 1:0
15 min - 0:0
18:00 - Dawid Błażejczyk

1. Unia Solec Kujawski 29 73 150-28
2. Pomorzanin Serock 30 67 89-26
3. Start Warlubie 30 61 66-43
4. Mustang Ostaszewo 29 61 83-45
5. Victoria Czernikowo 32 53 51-59
6. Victoria Koronowo 29 49 60-33
7. Sokół Radomin 31 49 72-52
8. KP Polonia Bydgoszcz 30 46 73-59
9. Wojownik Wabcz 29 42 62-49
10. Promień Kowalewo 30 36 62-77
11. Krajna Sępólno 31 35 55-82
12. Elana II Toruń 28 35 45-49
13. Olimpia II Grudziądz 28 29 49-64
14. Unia Wąbrzeźno 29 28 41-88
15. Naprzód Jabłonowo 28 27 44-59
16. Flisak Złotoria 29 25 41-75
17. Cyklon Kończewice 30 25 40-75
18. Radzynianka 29 13 27-132

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II?

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 32. kolejka

Środa 2 czerwca
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 1:5 (0:0)
Bramki: Kacper Baranowski (90+1) - Adam Wiśniewski (47), Jacek Wichliński 2 (70, 73), Kamil Ambrożewicz 2 (76, 81)
18:00 - Patryk Piluś
Zdjęcia z meczu

Czwartek 3 czerwca
Łokietek Brześć Kujawski - Notecianka Pakość 2:4 (0:2)

Łokietek Brześć Kujawski - Notecianka Pakość 2:4 w szlagierz...

Informują: Marietta Niewiadomska oraz Łukasz Gajewski
Koniec mecz- 2:4. Po tej wygranej zespół z Pakości jest coraz bliższy wywalczenia awansu
GOOOL 88 min - Michał Skonieczny 2:4
78 min - 1:4
GOOOL 63 min - Przemysław Strzesak 1:4
GOOOL 60 min - Kala 1:3
GOOOL 58 min - Billy Abbott 1:2
Przerwa - 0:2
35 min - 0:2
GOOOL 27 min - Łukasz Lewandowski, samobójcza 0:2
GOOOL 23 min - Kamil Kala 0:1
20 min - 0:0
11:00 - Damian Dorn

Wisła Dobrzyń n/ Wisłą - Goplania Inowrocław 2:2 (0:0)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Piotr Goczkowski
Koniec meczu - 2:2
GOOOL 88 min - Adrian Nowak 2:2
GOOOL 87 min - Damian Bukowski 1:2
GOOOL 85 min - K. Makowiecki 0:2
GOOOL 74 min - Krystian Makowiecki 0:1
Przerwa - 0:0
17 min -0:0
11:00 - Łukasz Zasada

Tłuchowia Tłuchowo - Pogoń II Mogilno 3:1 (1:1)
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Krzysztof Woźniak
Koniec meczu - 3:1
GOOOL 90+3 - Mateusz Dewil. karny 3:1
GOOOL 87 - Daniel Sieciński 2:1
73 min - 1:1
60 min - 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 45 min - Jakub Woliński 1:1
38 min - 0:1
GOOOL 13 min - Wojciech Marczewski, wolny 0:1
11:00 - Adrian Sławkowski

Transmisja

LTP Lubanie - Gopło Kruszwica 1:1 (1:0)
Informują: Marcin Zapiec oraz Jan Kozłowski
Koniec meczu - 1:1
GOOOL 87 min - Mateusz Kurtysiak 1:1
70 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 31 min - Przemysław Szymczak 1:0
15 min - 0:0
15:00 - Krzysztof Kanclerz

Mień Lipno - GKS Baruchowo 1:1 (1:0)
Informują: Radosław Wiśniewski oraz Dariusz Janik
Koniec mecz - 1:1
GOOOL 88 min - Szymon Giętkowski 1:1
63 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 44 min - Bartosz Lewicki, karny 1:0
26 min - 0:0
17 min - 0:0
16:00 - Radosław Kaczorowski

Noteć Łabiszyn - LKS Dąb-BOSiR Barcin 4:1 (1:1)
Informują: Jacek Kowalski oraz Andrzej Wojtynek
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 82 min - Retlewski 4:1
GOOOL 80 min - Jakub Krzynówek 3:1
GOOOL 60 min - Retlewski, karny 2:1
59 min - goście w osłabieniu
Przerwa - 1:1
GOOOL 45 min - Radosław Mróz 1:1
GOOOL 38 min - Łukasz Retlewski 1:0
30 min - 0:0
10 min - 0:0
15:00 - Dariusz Karolczak

Piast Kołodziejewo - Szubinianka Szubin 2:1 (0:1)
Koniec meczu - 2:1
GOOOL 90 min - Marcin Gołata 2:1
GOOOL 71 min - Filip Pawlak 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 7 min - Adrian Gorajewski 0:1
17:00 - Daniel Błaszczyk

1. Notecianka Pakość 30 78 117-24
2. Zdrój Ciechocinek 29 73 86-25
3. Łokietek Brześć Kuj. 29 71 113-37
4. Noteć Łabiszyn 29 57 67-33
5. Gopło Kruszwica 29 51 78-46
6. Lubienianka 29 51 72-48
7. GKS Baruchowo 30 49 50-39
8. Mień Lipno 29 45 46-66
9. Tłuchowia 32 42 57-78
10. Wisła Dobrzyń 29 39 45-52
11. Pogoń II Mogilno 30 37 55-73
12. LTP Lubanie 28 36 49-55
13. Goplania Inowrocław 30 32 32-51
14. BOSiR Barcin 29 29 47-66
15. Piast Kołodziejewo 30 28 37-71
16. Zjednoczeni Piotrków 31 18 31-99
17. Szubinianka 29 16 32-88
18. Ziemowit Osięciny 32 13 20-86

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 32. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [2-3 czerwca 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie