Tak było na meczu II ligi koszykówki KSK Ciech Noteć Inowrocław kontra ŁKS Coolpack Łódź. Zdjęcia

Dominik Fijałkowski
Inowrocławska KSK Ciech Noteć uległa na własnym parkiecie drużynie ŁKS Coolpack Łódź 70 do 80 Dominik Fijałkowski
To był mecz pełen emocji. Niestety, Noteci nie pomogła magia własnego boiska i kibiców, którzy dawali z siebie wszystko, by zagrzewać inowrocławski zespół do walki. Po dobrych dwóch pierwszych kwartach inowrocławianie ulegli ekipie z Łodzi 70 do 80.

Inowrocławianie rozpoczęli mecz od kilku efektownych rzutów za trzy punkty. Wygrali pierwszą kwartę 20:16, a drugą 16:12. Niestety, dwie kolejne kwarty należały do łodzian, którzy wygrywali je 24:14 i 28:20, co ostatecznie dało im zwycięstwo nad Notecią 80:70.

Punkty dla Noteci zdobywali: Karpik 13 (2), Grod 13 (3), Robak 11 (1), Samolak 9 (2), Stańczuk 6, Filipiak 5 (1), Marcinkowski 5 (1), Szczepański 4, Harris 4 (12 zb.).

W drużynie gości punktowali: Kolasiński 24 (4), Kulon 23 (3), Karwowski 12, Dominiak 7, Urban 6, Szwed 4, Keller 2, Wojciechowski 2.