Medale dla żnińskich szachistów

Szymon Cieślak
Nadesłane
Dwa medale przywieźli reprezentanci Baszty MOS Żnin z Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Szachach Szybkich, które zorganizowano w Sadkach.

Matylda Brelińska wywalczyła złoty medal w kategorii juniorek do lat 12. W tej samej kategorii na ósmym miejscu znalazła się Marcelina Brelińska.
W grupie chłopców do lat 14 brązowy medal zdobył Borys Paliwoda. Jakub Tański zajął piętnaste miejsce, a Wiktor Tański - 21.
W kategorii chłopców do lat 10, sześcioletni Dominik Bauza zajął 16 miejsce. To był jego debiut w tak wielkiej imprezie szachowej.

W klasyfikacji medalowej czempionatu juniorskiego Baszta MOS Żnin zajęła trzecie miejsce.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe