Żnin. Łukasz Marnocha nie będzie już dyrektorem jednego z wydziałów w żnińskim Urzędzie Miejskim

(iwo)
Łukasz Marnocha (tutaj jako kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców "Razem z Luchowskim - dla gminy Żnin", rok 2014) przed przejściem do pracy w żnińskim ratuszu związany był z PCPR
Łukasz Marnocha (tutaj jako kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców "Razem z Luchowskim - dla gminy Żnin", rok 2014) przed przejściem do pracy w żnińskim ratuszu związany był z PCPR Archiwum GP/ Szymon Cieślak
Udostępnij:
Otrzymaliśmy informację, że dyrektorem jednego z wydziałów nie będzie już Łukasz Marnocha, a jego obowiązki ma pełnić zastępca burmistrza Halina Rosiak-Kozłowska.

Zwróciliśmy się z pytaniami do rzecznika Urzędu Miejskiego w Żninie. Zainteresowały nas również powody zmiany.

Jak się okazało, 7 grudnia 2021 r. do burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego trafiła rezygnacja Łukasza Marnochy z zajmowanego stanowiska dyrektora Wydziału Polityki Społecznej, Zdrowia, Ewidencji Ludności i Usług Komunalnych Urzędu Miejskiego w Żninie z dniem 31 grudnia 2021 r.

- Zgodnie z treścią złożonego pisma, decyzja o rezygnacji z zajmowanego stanowiska motywowana jest przyczynami osobistymi - poinformował Aleksander Kranc, rzecznik Urzędu Miejskiego w Żninie, dodając:

- Jednocześnie dyrektor Łukasz Marnocha wnioskuje do burmistrza Żnina o możliwość dalszej pracy w strukturach wydziału.

Kto miałby zastąpić w obowiązkach dyrektora Marnochę?

Nieoficjalnie zastępca burmistrza Halina Rosiak-Kozłowska.

Zakres obowiązków wydziału jest szeroki. Ostatnio dyrektor Marnocha reprezentował np. urząd na spotkaniu Komisji Infrastruktury i Gospodarki Przestrzennej Rady Miejskiej w Żninie, którą zwołał jej przewodniczący radny Idzi Mądry. To tu właśnie mowa była o żądaniach zwrotu dotacji, z czym burmistrz Żnina wystąpił do dyrekcji szpitala.

Podczas rozmów Marek Gotowała, szef Pałuckiego Centrum Zdrowia oddał list gratulacyjny, który z chwilą objęcia przez siebie stanowiska otrzymał od władz gminy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie