Wyniki zaległych meczów 5. ligi kujawsko-pomorskiej [26 maja 2021]

OPRAC.: MG, G
Wyniki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 5. ligi kujawsko-pomorskiej MiK
W środę odbędą się zaległe mecze w 5. lidze kujawsko-pomorskiej. Podajemy obsadę sędziowską, a po zakończeniu spotkań poddamy wyniki.

Zobacz wideo: mecz Łokietek Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 23. kolejka

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Victoria Czernikowo 0:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Wróblewski (54), Michał Adamski (90)
18:30 - Marcin Drogowski

1. Unia Solec Kujawski 27 67 137-26
2. Pomorzanin Serock 28 61 82-25
3. Start Warlubie 28 55 60-40
4. Mustang Ostaszewo 27 55 74-44
5. Victoria Czernikowo 30 53 50-52
6. Victoria Koronowo 28 49 59-30
7. Sokół Radomin 29 47 69-49
8. KP Polonia Bydgoszcz 28 43 64-54
9. Wojownik Wabcz 27 39 52-44
10. Krajna Sępólno 30 35 55-75
11. Elana II Toruń 27 35 44-46
12. Promień Kowalewo 28 33 59-75
13. Naprzód Jabłonowo 27 26 42-57
14. Olimpia II Grudziądz 26 25 44-61
15. Flisak Złotoria 27 25 40-74
16. Unia Wąbrzeźno 27 25 39-79
17. Cyklon Kończewice 28 22 37-72
18. Radzynianka 27 13 24-123

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II

Zaległy z 18. kolejki

Goplania Inowrocław - Noteć Łabiszyn 3:1 (1:0)
Bramki: Krystian Makowiecki (36, 70), Łukasz Bartoszkiewicz (75) - Tomasz Kośmider (62)
17:00 - Dawid Kosmal

Zaległy z 21. kolejki
Tłuchowia Tłuchowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6:1 (4:0)
Bramki: Mateusz Dewil 3 (11, 36, 39), Paweł Gaul (28), Wojciech Gapiński (65), Marcin Kondalski (70) - Bartosz Kwieciński (88)
18:00 - Mateusz Tybińkowski

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II?

1. Notecianka Pakość 28 72 108-22
2. Zdrój Ciechocinek 27 70 83-24
3. Łokietek Brześć Kuj. 27 69 105-29
4. Noteć Łabiszyn 27 51 60-32
5. GKS Baruchowo 28 47 49-38
6. Gopło Kruszwica 27 47 76-45
7. Lubienianka 27 47 65-45
8. Mień Lipno 27 43 43-63
9. Tłuchowia 30 39 54-72
10. Pogoń II Mogilno 28 37 54-68
11. Wisła Dobrzyń 27 35 41-50
12. LTP Lubanie 26 34 48-54
13. Goplania Inowrocław 28 30 29-48
14. BOSiR Barcin 27 29 42-56
15. Piast Kołodziejewo 28 24 33-69
16. Zjednoczeni Piotrków 29 18 29-89
17. Szubinianka 27 13 26-85
18 Ziemowit Osięciny 30 13 20-80

Klasyfikacje strzelców - stan na 25 maja

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I

30 - Maciej Rożnowski (Promień);
28 - Sebastian Pacek (Unia SK);
24 - Patryk Podolski (Polonia - 8, Unia SK - 16); Paweł Jachowski (Sokół);
19 - Jakub Bollin (Start);
18 - Łukasz Nowak (Unia SK)
17 - Marcin Szulc (Pomorzanin);
16 - Patryk Ciężkowski (Mustang); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Patryk Zieliński (Victoria K.);
15 - Łukasz Sikorski (Cyklon); Jakub Weiszewski (Mustang); Krzysztof Szal (Unia SK);
14 -Maciej Dudek (Mustang); Bartłomiej Świątek (Pomorzanin); Szymon Babiarz (Unia SK);
13 - Bartosz Burkiewicz (Krajna);
12 - Krystian Born (Polonia); Piotr Marcinkowski (Sokół);
11 - Valentin Dah (Naprzód); Maciej Śliwiński (Start); Karol Misiaszek (Wojownik);
10 - Radosław Mik (Pomorzanin), Maciej Łuszczyński (Promień); Przemysław Jachowski (Sokół);
9 - Artur Bruzdowicz (Sokół -2, Flisak - 7); Szymon Graczyk (Pomorzanin); Arkadiusz Piskorski (Unia SK); Patryk Klimek, Damian Stasikowski (Victoria K.);
8 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Hubert Kubiaczyk (Olimpia II); Andrij Korol (Pomorzanin);
7 - Michał Grzegorek (Polonia); Krzysztof Bogdziński (Pomorzanin); Marcin Gołąb (Unia W.); Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.);
6 - Mikołaj Detyna, Dominik Niedziałkowski (Flisak); Kamil Adamski, Kamil Mosek (Krajna); Sebastian Owczarczyk (Mustang); Patryk Leszczyński, Jakub Nawrocki (Olimpia II); Hubert Raczkowiak (Polonia); Paweł Romanowski, Jakub Waszlewski (Radzynianka); Kamil Belczyński (Sokół); Nikodem Manthey (Start);Michał Adamski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski (Wojownik);
5 - Adrian Kowalski (Cyklon); Łukasz Hernik (Krajna); Patryk Piotrowski (Mustang); Szymon Hanzek, Arkadiusz Kozłowski (Naprzód); Jakub Koźbiał (Polonia); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Przemysław Misiaszek (Wojownik);
4 - Norbert Hamerla, Kacper Mazerski (Cyklon); Igor Lubowicz, Hubert Maciąg, Wojciech Pisarek, Jakub Stawski (Elana II); Radosław Kuzimkowski, Maciej Mazur (Flisak); Mirosław Ratkowski (Naprzód); Sebastian Rumiński (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Michał Marczyński (Polonia); Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Karol Kurzyński (Radzynianka); Oliwer Moranowski (Unia SK); Jakub Godlewski,Tomasz Liszaj, Paweł Mazurowski (Unia W.); Mateusz Maślewski (Victoria Cz.); Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec, Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Patryk Lewandowski, Bartosz Majorek, Marek Pawłowski, Szymon Szymański (Wojownik);
3 - Jakub Karolak, Filip Licau, Wojciech Pisarek (Elana II); Andrij Donets (Flisak); Łukasz Kozina (Krajna); Miłosz Kwiatkowski (Mustang); Bartosz Makowski (Naprzód); Maciej Gabor, Vane Mnatsakanyan (Olimpia II); Rafał Kubacki, Filip Tadych (Polonia); Jakub Kawula, Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Dawid Muchewicz, Karol Szpejankowski (Sokół); Dominik Armatowski (Start); Dorian Affeld (Unia SK); Filip Chojnacki, Radosław Drapiewski, Szymon Marszałek (Unia W.); Maciej Górzyński, Jacek Mizdalski (Victoria K.);
2 - Jarosław Mańka, Grzegorz Urbański (Cyklon); Robert Antkowiak, Mikołaj Góralski, Szymon Pawłowski, Łukasz Sikorski, Maksymilian Trębacki, Filip Wienczek, Kacper Wołos (Elana II); Miłosz Korpalski, Kacper Zboralski (Flisak); Artur Dądela, Dominik Fierek, Henryk Grajczyk, Kajetan Kęsik, Sławomir Suchomski (Krajna); Tomasz Bełzyt, Michał Chodkiewicz, Mateusz Ciesielski, Filip Pelc (Mustang); Kamil Kruszewski, Bartosz Leiss, Sławomir Lewandowski, Tomasz Woś, Mirosław Wysocki (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Oskar Kalenik, Cyprian Maciejewski (Olimpia II); Łukasz Chruścicki, Kacper Czesiński, Miłosz Kurlus (Polonia); Arkadiusz Górski, Kacper Nowak, Jakub Russ (Pomorzanin); Bartosz Wilkanowski (Promień); Sylwester Lisiecki (Radzynianka); Krzysztof Marcinkowski, Kornel Stasiak (Sokół); Mateusz Aniołkowski. Patryk Bączkowski (Start); Hubert Chołuj, Mateusz Magierowski, Filip Maison, Kacper Sapa, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Dawid Kawka (Unia W.); Michał Górczyński, Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Piotr Miś, Piotr Wójcik (Victoria K.); Miłosz Kwiatkowski (Wojownik);
1 - Marek Banaszak, Jakub Grzywaczewski, Piotr Milewski, Michał Rafiński, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Sergio Camacho, Szymon Ćwikliński, Kacper Jarzec, Krzysztof Jóźwiak, Maksym Niemiec, Dominik Pisarek, Sebastian Rok, Hubert Siluk, Jan Stefko, Damian Talarek(Elana II); Kamil Domański, Artur Jankiewicz, Kamil Góral, Filip Kucharski, Mateusz Pietrowski, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Mateusz Szydeł (Krajna); Krzysztof Elsner, Sylweser Gęgotek, Bartosz Goszka, Maciej Iwiński, Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Tomasz Grudziński,Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Andrei Ciofu, Bartosz Cyburt, Milan Lech, Oskar Metevosyan, Hubert Mich, Adam Paliwoda, Rafał Raczkowslki. Krzysztof Szypczyński, Damian Vu thant (Olimpia II); Marcin Gołata, Przemysław Januszewski, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski., Piotr Waniak (Polonia); Michał Kozłowski, Adrian Lewczyński, Miłosz Walczak (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mateusz Kończalski, Mateusz Kopaczewski (Promień); Konrad Bruździński, Sylwester Fiałkowski, Szymon Moskwa, Jakub Wyrzykowski (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Aleksander Lewin, Sebastian Norkowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Chojnicki, Fabian Chodyna, Kamil Fandrejewski, Łukasz Filip, Oliwier Kujawski, Roman Michalski, Mateusz Rumiński, Patryk Stankiewicz (Start); Wojciech Błaszczak, Paweł Borkowski, Filip Menczyński, Patryk Otlewski, Jakub Piątek, Bartosz Skowroński (Unia SK); Filip Cichacki, Eryk Gajewski, Dariusz Kalinowski, Szymon Kołodziejczak, Wojciech Leis, Paweł Marszałek (Unia W.); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Dawid Bochuciński, Sebastian Paradowski (Victoria Cz.); Paweł Górzyński, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Paweł Kwiatkowski, Andrzej Pawlicki, Kamil Urycki, Patryk Westfaleski, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany - Maciej Andrzejewski (Promień); dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Polonii - Jakub Grzywaczewski (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Promienia - Tomasz Wolnikowski (Wojownik); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Startu - Krzysztof Szal (Unia SK); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii Cz. - Jakub Wilkanowski (Olimpia II), Bartosz Leiss (Naprzód); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: po 3 dla Unii SK za mecze z Unią W. oraz Krajną; 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

5 liga kujawsko-pomorska, grupa II

52 - Dawid Marciniak (Łokietek);
29 - Kacper Mozgawa (Notecianka);
27 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
24 - Daniel Matuszak (Zdrój);
18 - Kamil Bógdał (GKS); Michał Kruszczyński (Gopło);
16 - Arkadiusz Makowiecki (Goplania - 6, Gopło - 10); Norbert Rościszewski (Notecianka);
15 - Piotr Kierus (GKS); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Mateusz Gryglewicz,
14 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Kala (Notecianka);
12 - Paweł Zaranek (Zdrój - 5, Łokietek - 7); Leszek Wisz (BOSiR); Łukasz Różański (LTP); Michał Wojciechowski (Pogoń II);
10 - Radosław Mróz (BOSiR); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Jakub Kosztowny (Łokietek); Daniel Sieciński (Tłuchowia); Radosław Czułkowski (Zdrój);
9 - Łukasz Bartczak (Mień); Piotr Walaszkowski (Zdrój);
8 - Michał Świątkowski, Kamil Trzeciak (LTP); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Patryk Olewiński (Wisła);
7 - Bartłomiej Czaplewski (Gopło); Patryk Klimek (Lubienianka); Przemysław Swojnóg (Notecianka); Marcin Słowiński (Noteć); Wojciech Marczewski (Pogoń II); Jakub Woliński (Tłuchowia);
6 - Kamil Kawczyński (Zjednoczeni - 2, Ziemowit 4); Damian Sikorski (Gopło); Jacek Wichliński (Lubienianka); Damian Rutkowski (Łokietek); Filip Cymerman, Bartosz Lewicki (Mień); Tomasz Kośmider, Kamil Skonieczka (Noteć); Jakub Pribe (Piast); Damian Kotkiewicz (Tłuchowia); Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Konrad Kaźmierczak (Zdrój);
5 - Michał Rosiak (GKS); Dawid Górski (Goplania); Tomasz Janas (Lubienianka); Marcin Pałczyński, Michał Skonieczny (Łokietek), Przemysław Kowalski (Mień); Przemysław Strzesak (Notecianka); Robert Jurek (Szubinianka); Paweł Gaul (Tłuchowia); Jarosław Krzyżanowski (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni);
4 - Borys Skowroński (BOSiR); Kacper Lewandowski, Szymon Skalski (Gopło); Krystian Makowiecki (Goplania); Damian Piernikowski (LTP); Szymon Bołkowiec (Łokietek); Piotr Kędziora (Piast); Paweł Kasprowicz, Maciej Konieczka (Pogoń II); Jakub Donarski, Paweł Jakubowski (Szubinianka); Łukasz Konic (Tłuchowia); Juliusz Habasiński, Łukasz Olewiński, Patryk Zieliński (Wisła); Marcin Majchrzak, Kacper Żuchowski (Zdrój);
3 - Kamil Pyczka (LTP - 1, Ziemowit - 2); Patryk Olczak (GKS); Mikołaj Myśliwy, Wojciech Springer (Gopło); Piotr Kulpa (LTP); Przemysław Burdyka (Lubienianka); Marcin Dorsz (Łokietek); Dawid Cymerman, Bartosz Kempiński (Mień); Łukasz Gryglewicz, Filip Sudoł (Notecianka); Damian Łuczak (Pogoń II); Mateusz Olewiński (Wisła); Szymon Ostrowski, Kamil Wieczorkowski (Zdrój); Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni);
2 - Kornel Janiszewski, Łukasz Sobek, Patryk Straszewski (BOSiR); Łukasz Bartoszkiewicz (Goplania); Patryk Gołdyn, Norbert Szymczak (Gopło); Rafał Błaszak, Arkadiusz Kowalski, Łukasz Kranc, Kamil Stefaniak, Przemysław Szymczak, Przemysław Walczak (LTP); Erwin Mętlewicz, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Jakub Cywiński, Filip Falkowski (Mień); Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Remigiusz Wisz (Noteć); Łukasz Burkiewicz, Damian Jankowski, Eryk Marszał, Tomasz Oczkowski (Piast); Mikołaj Lisek, Maciej Śmigielski, Waldemar Wojciechowski, Szymon Wypijewski (Pogoń II); Adrian Gorajewski, Igor Jakubowski, Michał Machowski, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Tomasz Nowakowski, Sebastian Raniszewski, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Arkadiusz Nowak, Dominik Szklarczyk (Wisła); Tomasz Niemyt, Angelo Stawski (Zdrój); Bartłomiej Budziszewski, Oskar Karpiński (Ziemowit); Łukasz Sowiński (Zjednoczeni)
1 - Hubert Ciszewski, Bartłomiej Dreżewski, Łukasz Kaśków, Oliwier Kurant, Dawid Nowakowski, Konrad Polawski, Radosław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Igor Ormiński, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Przemysław Czaplewski, Mikołaj Goczkowski, Dominik Kostrzak, Szymon Sobczak, Tomasz Sobolewski, Kamil Szefler (Goplania); Przemysław Ciszewski, Kevin Piotrowski (Gopło); Przemysław Trzciński (LTP); Dominik Burdyka, Jakub Górecki, Robert Spychalski, Michał Szymczak, Rafał Szymczak, Adam Wiśniewski (Lubienianka); Billy Abbott, Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Piotr Szczęsny (Łokietek); Dawid Gracyk, Alan Kórnatowski, Kamil Zieliński (Mień); Patryk Nowak, Dominik Smaruj, Przemysław Swojnóg (Notecianka); Gracjan Baron, Marcin Bizoń, Kamil Koronowski, Oskar Raczkowski, Eryk Rocławski, Leszek Wisz (Noteć); Stanisław Ciejek, Jakub Jaszcz, Krzysztof Kasprzak, Marcin Kołata, Piotr Łabuszyński, Filip Pawlak, Dawid Pietrykowski, Dariusz Swojnóg, Arkadiusz Wilki, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Daniel Aleksandrowicz, Mateusz Bonkowski, Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Antoni Krajnyk, Filip Loks, Piotr Mroziński, Patryk Ostrowski, Szymon Rutkowski, Bartosz Skupiński, Jakub Śmigielski, Mateusz Wawer (Pogoń II); Damian Czerwiński, Bartosz Musiałek, Szymon Staśkiewicz (Szubinianka); Dawid Borowski, Wojciech Gapiński, Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski, Rafał Opalczewski, Kacper Tarnacki (Wisła); Dawid Emmanuel, Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski (Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Konrad Lewandowski, Filip Sobczak (Ziemowit); Dawid Dadzibóg, Marcin Dadzibóg, Łukasz Deręgowski, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Bartosz Kwieciński, Paweł Rybicki (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla GKS - Łukasz Kranc (LTP); Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Łokietka - Wojciech Springer (Gopło); dla Mienia - Tomasz Mularski (LTP); dla Notecianki - Michał Szarpatowski (Mień); dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia), Marcin Janicki (Szubinianka); dla Ziemowita - Łukasz Kostun (Tłuchowia); dla Zjednoczonych - Szymon Wypijewski (Pogoń II);
WALKOWERY: po 3 dla Notecianki za mecze z Szubinianką, Lubienianką, Ziemowitem; po 3 dla BOSiR, GKS, Lubienianki, Łokietka, Szubinianki, Wisły, Zjednoczonych za mecze z Ziemowitem;

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki zaległych meczów 5. ligi kujawsko-pomorskiej [26 maja 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie