Wyniki meczów 34. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [12-13 czerwca 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 34. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 34. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WA
W weekend odbędą się mecze 34. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki, strzelcy, tabele.

Zobacz wideo: mecz Łokietek Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 34. kolejka

Sobota - 12 czerwca
Start Warlubie - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:2 (1:0)
Koniec meczu - 3:2
GOOOL 85 min - Ratkowski 3:2
GOOOL 73 min - Fabian Chodyna 3:1
GOOOL 68 min - Mirosław Ratkowski 2:1
GOOOL 65 min - Armatowski 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 35 min - Dominik Armatowski 1:0
11:00 - Radosław Kaczorowski

Unia Solec Kujawski - Polonia-Metalkas Bydgoszcz 3:0 (2:0)
Koniec meczu - 3:0. Po tym zwycięstwie Unia zapewniła sobie mistrzostwo grupy i awans do 4. ligi.
GOOOL 51 min - Szymon Babiarz 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 35 min - Krzysztof Szal 2:0
GOOOL 8 min - Sebastian Pacek 1:0. To 44. gol w sezonie najskuteczniejszego strzelca pierwszej grupy
12:00 - Dariusz Karolczak

Victoria Czernikowo - Cyklon Kończewice 3:0 (3:0)
Koniec meczu - 3:0. Piłkarze z Czernikowa jako pierwsi w tej grupie zakończyli sezon.
Przerwa - 3:0
GOOOL 45 min - Michał Adamski 3:0
GOOOL 36 min - Wróblewski 2:0
GOOOL 6 min - Mateusz Wróblewski 1:0
13:00 - Dariusz Orzechowski

Flisak Złotoria - Unia Wąbrzeźno 0:2 (0:0)
Koniec meczu - 0:2
GOOOL 80 min - Paweł Mazurowski 0:2
GOOOL 73 min - Radosław Drapiewski 0:1
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
16:00 - Krzysztof Kaczmarek

Wojownik Wabcz - Elana II Toruń 6:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Filarski, Andrzej Pawlicki, Szymon Szymański, Marek Pawłowski, Michał Zarembski, Dariusz Beska
16:00 - Piotr Siewierski

Victoria Koronowo Olimpia II Grudziądz 3:0 (0:0)
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 56 min - Aleksander Karbowski 3:0
GOOOL 50 min - Łukasz Dziedzic-Kamiński 2:0
GOOOL 47 min - Aleksander Zieliński 1:0
Przerwa - 0:0
16:00 - Sławomir Winiecki

Krajna Sępólno Krajeńskie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:5 (0:3)
Koniec meczu - 2:5
Bramki: Kamil Mosek (80), Bartosz Burkiewicz (90) - Marcin Szulc 2 (10,51), Bartłomiej Świątek 2 (25, 90), Mateusz Płóciennik (3)
16:00 - Sławomir Radzik

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Mustang Ostaszewo 0:5 (0:2)
Koniec meczu - 0:5
GOOOL 83 min - Patryk Piotrowski 0:5
GOOOL 72 min - Dudek 0:4
GOOOL 47 min - Łukasz Byblewski 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 13 min - Maciej Dudek 0:2
GOOOL 7 min - Jakub Weiszewski o:1
17:00 - Jerzy Rolbiecki

Niedziela - 13 czerwca
Sokół Radomin - Promień Kowalewo Pomorskie 6:4 (2:4)
Koniec meczu - 6:4
Bramki: Waldemar Jachowski 3 (3, 55, 65), Przemysław Jachowski (37), Piotr Marcinkowski (60), Dawid Muchewicz (80, karny) - Maciej Rożnowski 2 (24, 42), Paweł Bartoszyński (28), Mateusz Kopaczewski (32).
Przerwa - 2:4
17:00 - Patryk Piluś

Wydział Gier K-P ZPN zweryfikował wynik spotkania 18. kolejki Cyklon - Sokół z boiskowego 1:3 na 3:0 wo. W zespole z Radomina zagrał nieuprawniony zawodnik. Tę zmianę uwzględniliśmy w tabeli.

1. Unia Solec Kujawski 32 82 169-29
2. Pomorzanin Serock 32 73 97-28
3. Mustang Ostaszewo 32 67 94-51
4. Start Warlubie 32 64 71-50
5. Victoria Czernikowo 34 59 56-60
6. Victoria Koronowo 33 55 65-34
7. KP Polonia Bydgoszcz 33 49 76-65
8. Sokół Radomin 33 49 75-81
9. Wojownik Wabcz 32 48 73-52
10. Elana II Toruń 33 41 52-57
11. Promień Kowalewo 32 36 68-87
12. Krajna Sępólno 34 36 59-91
13. Olimpia II Grudziądz 32 35 56-70
14. Unia Wąbrzeźno 32 34 44-100
15. Naprzód Jabłonowo 32 31 49-66
16. Flisak Złotoria 32 31 47-88
17. Cyklon Kończewice 32 28 45-79
18. Radzynianka 32 13 28-144

5. liga, grupa 1: spadają 4 drużyny: miejsce gwarantujące utrzymanie to 14 lokata. Chyba, że spadnie Unia Janikowo to wtedy może spaść 5 ekip.

Awans do 5. ligi kujawsko-pomorskiej z A klasy (grupa Toruń) w niedzielę wywalczyła Victoria Lisewo, a A klasy (grupa I Bydgoszcz) LKS Dąbrowa Chełmińska.

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II?

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 34. kolejka

Sobota - 12 czerwca
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 4:2 (2:1)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Jacek Koncikowski.
Koniec meczu - 4:2
GOOOL 83 min - Jacek Wichliński 4:2
GOOOL 80 min - Patryk Olewiński 4:1
GOOOL 65 min - Mateusz Białoskórski 3:1
60 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 43 min - Juliusz Habasiński 2:1
GOOOL 31 min - Rafał Szymczak 1:1
GOOOL 15 min - Paweł Rzęsiewicz 1:0
11:00 - Piotr Różyński

Piast Kołodziejewo - GKS Baruchowo 4:1 (1:0)
Informuje: Dariusz Janik
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 90 min - Kędziora 4:1
GOOOL 68 min - Michał Rosiak 3:1
GOOOL 65 min - Piotr Kędziora 3:0
GOOOL 58 min - Arkadiusz Wilk 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 35 min - Łukasz Burkiewicz 1:0
20 min - 0:0
11 min - 0:0
15:00 - Piotr Kośmider

Noteć Łabiszyn - Pogoń II Mogilno 5:1 (1:0)
Informują: Jacek Kowalski oraz Krzysztof Woźniak
Koniec meczu - 5:1
GOOOL 90+4 - Koronowski 5:1
GOOOL 90 min - Eryk Rocławski 4:1
GOOOL 77 min - Kamil Koronowski 3:1
GOOOL 67 min - Michał Sznajdrowski 2:1
GOOOL 58 min - Wojciech Marczewski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 33 min - Jakub Suszek 1:0
30 min - 0:0
20 min - 0:0
15:00 - Dawid Kosmal

Łokietek Brześć Kujawski - Goplania Inowrocław 3:0 (2:0)
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 50 min - Michał Skonieczny 3:0
Przerwa - 2:0
32 min - 2:0
GOOOL 5 min - Michał Skonieczny 2:0
GOOOL 4 min - Michał Skonieczny 1:0
16:00 - Piotr Wysocki

Gopło Kruszwica - LKS Dąb-BOSiR Barcin 1:3 (0:1)
Informują: Jan Kozłowski oraz Andrzej Wojtynek
Koniec meczu - 1:3
GOOOL 69 min - Michał Kruszczyński, wolny 1:3
GOOOL 62 min - Konrad Janiszewski 0:3
GOOOL 59 min - Leszek Wisz 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 32 min - Radosław Mróz 0:1
17:00 - Marcin Szkodziński

Zdrój Ciechocinek - Notecianka Pakość 2:1 (0:1)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Łukasz Gajewski
Koniec meczu - 2:1. Przegrana Notecianki sprawia, że na dwie kolejki przed końcem szanse na mistrzostwo grupy zachowały trzy zespoły.
GOOOL 85 min - Radosław Czułkowski 2:1
GOOOL 63 min - Sylwester Kiełbasa 1:1
48 - czerwona kartka dla gości, ukarany Mateusz Swojnóg, Notecianka w osłabieniu
Przerwa - 0:1
33 min - 0:1
GOOOL 4 min - Kacper Mozgawa, karny 0:1
17:00 - Mariusz Korpalski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Mień Lipno 3:5 (2:3)
90 - koniec
GOOOL 80 - Bartosz Lewicki 3:5
GOOOL 64 - Patryk Betliński 3:4
GOOOL 52 min - Daniel Jankowski 2:4
Przerwa - 2:3
GOOOL 40 min - Marcin Kiciński, karny 2:3
GOOOL 16 min - Lewicki 1:3
GOOOL 10 min - Marcin Pieściński 1:2
GOOOL 6 min - Bartosz Lewicki 0:2
GOOOL 1 min - Alan Kórnatowski 0:1
18:00 - Maciej Górczyński

Niedziela - 13 czerwca
Tłuchowia Tłuchowo - Szubinianka Szubin 5:2 (1:0)
Informuje: Kazimierz Grzywiński
Koniec meczu - 5:2. Tłuchowia wygraną kończy sezon i jest pewna utrzymania.
GOOOL 86 min - Machowski 5:2
GOOOL 83 min - Kwiatkowski 5:1
GOOOL 75 min - Radosław Kwiatkowski 4:1
GOOOL 73 min - Jakub Machowski 3:1
GOOOL 55 min - Daniel Sieciński 3:0
GOOOL 53 min - Jakub Woliński 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 32 min - Mateusz Dewil, karny 1:0
30 min - 0:0
15 min - 0:0
11:00 - Sebastian Szubski

1. Notecianka Pakość 32 81 120-27
2. Łokietek Brześć Kuj. 32 80 122-40
3. Zdrój Ciechocinek 32 80 90-26
4. Noteć Łabiszyn 32 63 77-36
5. Gopło Kruszwica 32 57 88-49
6. Mień Lipno 32 52 57-73
7. GKS Baruchowo 32 52 53-43
8. Lubienianka 32 51 78-59
9. Wisła Dobrzyń 32 46 54-56
10. Tłuchowia 34 45 64-84
11. LTP Lubanie 32 40 54-59
12. Pogoń II Mogilno 33 37 58-87
13. Goplania Inowrocław 33 36 36-56
14. Piast Kołodziejewo 32 34 45-75
15. BOSiR Barcin 32 33 50-69
16. Zjednoczeni Piotrków 33 18 34-106
17. Szubinianka 32 16 34-100
18. Ziemowit Osięciny 34 13 20-92

5. liga, grupa 2: spada 7 drużyn, miejsce gwarantujące utrzymanie to 11 lokata.
Chyba, że spadnie Unia Janikowo to wtedy może spaść 8 ekip.

Baraże
Pomorzanin Serock (wicemistrz 5. ligi, grupa 1) - drużyna 4. ligi zajmująca miejsce bezpośrednio na strefą spadkową
Wicemistrz 5. ligi, grupa 2 - drużyna 4. ligi zajmująca miejsce następne nad drużyną bezpośrednio umiejscowioną nad strefą spadkową

Wstępne terminy baraży:
- pierwszy termin 26/27 czerwca 2021
- drugi termin (rewanżowy) - środa, 30 czerwca 2021

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 - stan na 11 czerwca

43 - Sebastian Pacek (Unia SK);
32 - Maciej Rożnowski (Promień);
26 - Paweł Jachowski (Sokół);
25 - Patryk Podolski (Polonia - 9, Unia SK - 16);
21 - Łukasz Sikorski (Cyklon - 19, Elana II - 2); Patryk Ciężkowski (Mustang);
20 - Jakub Bollin (Start);
19 - Marcin Szulc (Pomorzanin); Łukasz Nowak (Unia SK)
18 - Maciej Dudek (Mustang);
17 - Jakub Weiszewski (Mustang); Krzysztof Szal (Unia SK); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
16 - Szymon Babiarz (Unia SK); Patryk Zieliński (Victoria K.);
15 - Karol Misiaszek (Wojownik);
14 - Bartłomiej Świątek (Pomorzanin);
13 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Piotr Marcinkowski (Sokół); Maciej Śliwiński (Start); Arkadiusz Piskorski (Unia SK);
12 - Valentin Dah (Naprzód); Krystian Born (Polonia);
10 - Szymon Graczyk, Radosław Mik (Pomorzanin), Maciej Łuszczyński (Promień); Przemysław Jachowski (Sokół);
9 - Artur Bruzdowicz (Sokół -2, Flisak - 7); Hubert Kubiaczyk (Olimpia II); Patryk Klimek (Start); Michał Adamski (Victoria Cz.); Damian Stasikowski (Victoria K.);
8 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Patryk Leszczyński, Jakub Nawrocki (Olimpia II); Michał Grzegorek (Polonia); Andrij Korol (Pomorzanin); Łukasz Filarski (Wojownik);
7 - Filip Licau (Elana II); Mikołaj Detyna, Radosław Kuzimkowski (Flisak); Hubert Raczkowiak (Polonia); Krzysztof Bogdziński (Pomorzanin); Jakub Waszlewski (Radzynianka); Oliwer Moranowski (Unia SK); Marcin Gołąb (Unia W.); Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.);
6 - Dominik Niedziałkowski (Flisak); Kamil Adamski, Kamil Mosek (Krajna); Sebastian Owczarczyk, Patryk Piotrowski (Mustang); Mirosław Ratkowski (Naprzód); Wiktor Dąbek (Polonia); Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Paweł Romanowski (Radzynianka); Kamil Belczyński (Sokół); Nikodem Manthey (Start); Jakub Godlewski (Unia W.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Szymon Szymański (Wojownik);
5 - Adrian Kowalski (Cyklon); Andrij Donets (Flisak); Łukasz Hernik (Krajna); Szymon Hanzek, Arkadiusz Kozłowski (Naprzód); Vahe Mnatsakanyan, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Kacper Czesiński, Jakub Koźbiał (Polonia); Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Paweł Mazurowski (Unia W.); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Przemysław Misiaszek, Andrzej Pawlicki, Marek Pawłowski (Wojownik);
4 - Norbert Hamerla, Kacper Mazerski (Cyklon); Jakub Karolak, Igor Lubowicz, Hubert Maciąg, Wojciech Pisarek, Jakub Stawski (Elana II); Maciej Mazur (Flisak); Mateusz Ciesielski (Mustang); Michał Marczyński (Polonia); Paweł Bartoszyński (Promień); Karol Kurzyński (Radzynianka); Dominik Armatowski (Start); Tomasz Liszaj (Unia W.); Mateusz Maślewski (Victoria Cz.); Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec, Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Patryk Lewandowski, Bartosz Majorek (Wojownik);
3 - Łukasz Kozina, Sławomir Suchomski (Krajna); Miłosz Kwiatkowski (Mustang); Kamil Kruszewski, Bartosz Makowski, Tomasz Woś (Naprzód); Maciej Gabor (Olimpia II); Rafał Kubacki, Filip Tadych (Polonia); Jakub Kawula, Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Sylwester Liśecki (Radzynianka); Dawid Muchewicz, Karol Szpejankowski (Sokół); Patryk Bączkowski (Start); Dorian Affeld, Filip Maison (Unia SK); Filip Chojnacki, Radosław Drapiewski, Szymon Marszałek (Unia W.); Michał Gorczyński (Victoria Cz.); Maciej Górzyński, Aleksander Karbowski, Jacek Mizdalski (Victoria K.);
2 - Jarosław Mańka, Grzegorz Urbański (Cyklon); Robert Antkowiak, Mikołaj Góralski, Szymon Pawłowski, Łukasz Sikorski, Maksymilian Trębacki, Filip Wienczek, Kacper Wołos (Elana II); Kamil Domański, Miłosz Korpalski, Kacper Zboralski (Flisak); Artur Dądela, Dominik Fierek, Henryk Grajczyk, Kajetan Kęsik (Krajna); Tomasz Bełzyt, Michał Chodkiewicz, Bartosz Goszka, Filip Pelc (Mustang); Bartosz Leiss, Sławomir Lewandowski, Mirosław Wysocki (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Oskar Kalenik, Cyprian Maciejewski, Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Łukasz Chruścicki, Miłosz Kurlus, Kamil Nytko,(Polonia); Arkadiusz Górski, Kacper Nowak, Jakub Russ (Pomorzanin); Bartosz Wilkanowski (Promień); Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Kornel Stasiak (Sokół); Mateusz Aniołkowski, , Kamil Fandrejewski, Mateusz Rumiński, Patryk Stankiewicz (Start); Hubert Chołuj, Mateusz Magierowski, Kacper Sapa (Unia SK); Olaf Chojnacki, Dawid Kawka (Unia W.); Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Piotr Miś, Piotr Wójcik (Victoria K.); Miłosz Kwiatkowski (Wojownik);
1 - Marek Banaszak, Jakub Grzywaczewski, Jarosław Kaczorek, Piotr Milewski, Michał Rafiński, Kamil Warduliński, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Sergio Camacho, Szymon Ćwikliński, Kacper Jarzec, Krzysztof Jóźwiak, Maksym Niemiec, Dominik Pisarek, Sebastian Rok, Hubert Siluk, Jan Stefko, Damian Talarek(Elana II); Artur Jankiewicz, Kamil Góral, Filip Kucharski, Mateusz Pietrowski, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Paweł Siekirka, Mateusz Szydeł (Krajna); Krzysztof Elsner, Sylwester Gęgotek, Maciej Iwiński, Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Adrian Berendt, Arkadiusz Chojnowski, Tomasz Grudziński, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Andrei Ciofu, Bartosz Cyburt, Milan Lech, Hubert Łopacki, Oskar Metevosyan, Hubert Mich, Adam Paliwoda, Rafał Raczkowslki, Filip Rzepka, Krzysztof Szypczyński, Damian Vu thant (Olimpia II); Marcin Gołata, Przemysław Januszewski, Radosław Kanik, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Piotr Waniak (Polonia); Kamil Komada, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski, Adrian Lewczyński, Miłosz Walczak (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Mateusz Kopaczewski (Promień); Konrad Bruździński, Sylwester Fiałkowski, Szymon Moskwa, Mateusz Olejnik, Radosław Schodowski, Jakub Wyrzykowski (Radzynianka); Aleksander Lewin, Sebastian Norkowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Chojnicki, Fabian Chodyna, Łukasz Filip, Oliwier Kujawski, Roman Michalski (Start); Wojciech Błaszczak, Paweł Borkowski, Filip Menczyński, Patryk Otlewski, Jakub Piątek, Bartosz Skowroński (Unia SK); Filip Cichacki, Eryk Gajewski, Dariusz Kalinowski, Szymon Kołodziejczak, Wojciech Leis, Paweł Marszałek (Unia W.); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Dawid Bochuciński, Sebastian Paradowski (Victoria Cz.); Paweł Górzyński, , Jakub Kulpa, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Paweł Kwiatkowski, Kamil Urycki, Patryk Westfaleski, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany - Maciej Andrzejewski (Promień); dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Polonii - Jakub Grzywaczewski (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Promienia - Tomasz Wolnikowski (Wojownik); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Startu - Krzysztof Szal (Unia SK); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii Cz. - Jakub Wilkanowski (Olimpia II), Bartosz Leiss (Naprzód); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon), Michał Czarnecki (Mustang);
WALKOWERY: 3 dla Pomorzanina za mecz z Sokołem; po 3 dla Unii SK za mecze z Unią W. oraz Krajną; 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2 - stan na 11 czerwca

59 - Dawid Marciniak (Łokietek);
30 - Kacper Mozgawa (Notecianka);
27 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
24 - Daniel Matuszak (Zdrój);
21 - Michał Kruszczyński (Gopło);
19 - Arkadiusz Makowiecki (Goplania - 9, Gopło - 10); Kamil Bógdał (GKS);
16 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Kala, Norbert Rościszewski (Notecianka);
15 - Piotr Kierus (GKS); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
13 - Leszek Wisz (BOSiR);
12 - Paweł Zaranek (Zdrój - 5, Łokietek - 7); Łukasz Różański (LTP); Bartosz Lewicki (Mień); Michał Wojciechowski (Pogoń II); Daniel Sieciński (Tłuchowia);
11 - Radosław Mróz (BOSiR); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Przemysław Swojnóg (Notecianka); Radosław Czułkowski (Zdrój);
10 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Jakub Kosztowny (Łokietek); Łukasz Bartczak (Mień); Patryk Olewiński (Wisła);
9 - Jakub Woliński (Tłuchowia); Piotr Walaszkowski (Zdrój);
8 - Krystian Makowiecki (Goplania); Michał Świątkowski, Kamil Trzeciak (LTP); Jacek Wichliński (Lubienianka); Tomasz Kośmider (Noteć); Wojciech Marczewski (Pogoń II); Juliusz Habasiński (Wisła);
7 - Bartłomiej Czaplewski (Gopło); Tomasz Janas, Patryk Klimek (Lubienianka); Marcin Pałczyński Łokietek); Marcin Słowiński (Noteć);
6 - Kamil Kawczyński (Zjednoczeni - 2, Ziemowit 4); Damian Sikorski (Gopło); Damian Rutkowski, Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman, Przemysław Kowalski (Mień); Przemysław Strzesak (Notecianka); Kamil Skonieczka (Noteć); Jakub Pribe (Piast); Paweł Gaul, Damian Kotkiewicz (Tłuchowia); Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Konrad Kaźmierczak, Jarosław Krzyżanowski (Zdrój);
5 - Borys Skowroński (BOSiR); Michał Rosiak (GKS); Dawid Górski (Goplania); Łukasz Burkiewicz (Piast); Jakub Donarski, Robert Jurek (Szubinianka); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni);
4 - Kacper Lewandowski, Szymon Skalski, Wojciech Springer (Gopło); Damian Piernikowski (LTP); Szymon Bołkowiec (Łokietek); Łukasz Gryglewicz (Notecianka); (Notecianka); Łukasz Retlewski (Noteć); Piotr Kędziora (Piast); Paweł Kasprowicz, Maciej Konieczka (Pogoń II); Adrian Gorajewski, Paweł Jakubowski (Szubinianka); Mateusz Dewil, Łukasz Konic (Tłuchowia); Łukasz Olewiński, Patryk Zieliński (Wisła); Marcin Majchrzak, Kacper Żuchowski (Zdrój);
3 - Kamil Pyczka (LTP - 1, Ziemowit - 2); Konrad Janiszewski (BOSiR); Patryk Olczak (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz, Szymon Sobczak (Goplania); Mikołaj Myśliwy (Gopło); Piotr Kulpa, Przemysław Szymczak (LTP); Przemysław Burdyka (Lubienianka); Marcin Dorsz (Łokietek); Dawid Cymerman, Bartosz Kempiński (Mień); Filip Sudoł (Notecianka); Kamil Koronowski, Łukasz Retlewski (Noteć); Damian Jankowski (Piast); Damian Łuczak (Pogoń II); Adrian Nowak, Mateusz Olewiński (Wisła); Szymon Ostrowski, Kamil Wieczorkowski (Zdrój); Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni);
2 - Łukasz Sobek, Patryk Straszewski (BOSiR); Szymon Giętkowski (GKS); Marcin Derenda, Patryk Gołdyn, Norbert Szymczak (Gopło); Rafał Błaszak, Jakub Koprowicz, Arkadiusz Kowalski, Łukasz Kranc, Kamil Stefaniak, Przemysław Walczak (LTP); Rafał Szymczak, Adam Wiśniewski (Lubienianka); Billy Abbott, Łukasz Kraszewski, Erwin Mętlewicz, Piotr Szczęsny, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Jakub Cywiński, Filip Falkowski, Alan Kórnatowski (Mień); Dominik Smaruj, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Jakub Krzynówek, Remigiusz Wisz (Noteć); Marcin Kołata, Eryk Marszał, Tomasz Oczkowski, Filip Pawlak, Arkadiusz Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Mikołaj Lisek, Maciej Śmigielski, Waldemar Wojciechowski, Szymon Wypijewski (Pogoń II); Igor Jakubowski, Michał Machowski, Szymon Staśkiewicz, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Wojciech Gapiński, Tomasz Nowakowski, Sebastian Raniszewski, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Dominik Szklarczyk (Wisła); Tomasz Niemyt, Angelo Stawski (Zdrój); Bartłomiej Budziszewski, Oskar Karpiński (Ziemowit); Kacper Baranowski, Bartosz Kwieciński, Łukasz Sowiński (Zjednoczeni)
1 - Hubert Ciszewski, Bartłomiej Dreżewski, Łukasz Kaśków, Łukasz Kotlarek, Oliwier Kurant, Dawid Nowakowski, Konrad Polawski, Radosław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Igor Ormiński, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Przemysław Czaplewski, Mikołaj Goczkowski, Dominik Kostrzak, Tomasz Sobolewski, Kamil Szefler (Goplania); Przemysław Ciszewski, Kevin Piotrowski (Gopło); Przemysław Trzciński (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Jakub Górecki, Miłosz Markiewicz, Robert Spychalski, Michał Szymczak(Lubienianka); Gabriel Boniec, Szymon Gryczewski (Łokietek); Dawid Gracyk, Kamil Zieliński (Mień); Patryk Nowak, Przemysław Swojnóg (Notecianka); Gracjan Baron, Marcin Bizoń, Oskar Raczkowski, Eryk Rocławski, Leszek Wisz (Noteć); Stanisław Ciejek, Jakub Jaszcz, Krzysztof Kasprzak, Piotr Łabuszyński, Dawid Pietrykowski, Dariusz Swojnóg, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Daniel Aleksandrowicz, Mateusz Bonkowski, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Antoni Krajnyk, Filip Loks, Wojciech Marczewski, Piotr Mroziński, Patryk Ostrowski, Szymon Rutkowski, Bartosz Skupiński, Jakub Śmigielski, Mateusz Wawer (Pogoń II); Damian Czerwiński, Miłosz Grobelny, Bartosz Musiałek, Kamil Ośka (Szubinianka); Dawid Borowski, Marcin Kądalski, Radosław Kwiatkowski, Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchovia); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Bartosz Kleczkowski, Rafał Opalczewski, Kacper Tarnacki (Wisła); Dawid Emmanuel, Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski (Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Konrad Lewandowski, Filip Sobczak (Ziemowit); Dawid Dadzibóg, Marcin Dadzibóg, Łukasz Deręgowski, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Paweł Rybicki (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla GKS - Łukasz Kranc (LTP); Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Łokietka - Wojciech Springer (Gopło); dla Mienia - Tomasz Mularski (LTP); dla Notecianki - Michał Szarpatowski (Mień), Łukasz Lewandowski (Łokietek; dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia), Marcin Janicki (Szubinianka); dla Ziemowita - Łukasz Kostun (Tłuchowia); dla Zjednoczonych - Szymon Wypijewski (Pogoń II);
WALKOWERY: po 3 dla Notecianki za mecze z Szubinianką, Lubienianką, Ziemowitem; po 3 dla BOSiR, GKS, Gopła, Lubienianki, Łokietka, Noteci, Szubinianki, Wisły, Zdroju, Zjednoczonych za mecze z Ziemowitem;

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 34. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [12-13 czerwca 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie