4 z 5
Poprzednie
Następne
Wyniki meczów 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [14-15 maja]
Klasyfikacja strzelców po 27. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Gabriel Santos Falciano (Wda Świecie) - 26
- Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 23
- Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 21
- Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 18
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 18
- Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 17
- Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 17
- Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 12
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 11
- Grzegorz Adamski (Unia Solec Kujawski/Chemik Moderator Bydgoszcz 5) - 11
- Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 11
- Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 11
- Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 11
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 11
- Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 11
- Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 11
- Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 10
- Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 10
- Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 10
- Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 9
- Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 9
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 9
- Maciej Jankowski (Pomorzanin Toruń, Lech Rypin 5) - 9
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 9
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 9
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska/Włocłavia Włocławek 7) - 9
- Błażej Wyrkowski (Cuiavia Inowrocław) - 9
- Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 9
- Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 8
- Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 8
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 8
- Łukasz Chruścicki (Pomorzanin Toruń, BKS Bydgoszcz 5) - 8
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 8
- Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 8
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 7
- Arkadiusz Piskorski (Unia Solec Kujawski) - 7
- Oskar Kryszak (Unia Gniewkowo) - 7
- Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 7
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 7
- Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 7
- Radosław Lewandowski (Lech Rypin) - 7
- Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
- Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
- Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 7
- Stanisław Łojewski (Włocłavia / Lider Włocławek 3) - 6
- Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 6
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 6
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz, Wda Świecie - 2) - 6
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 6
- Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 6
- Michał Świątkowski (Lider Włocławek) - 6
- Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
- Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 6
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 5
- Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 5
- Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 5
- Masato Hayashi (Unia Solec Kujawski) - 5
- Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 5
- Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 5
- Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 5
- Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 5
- Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 5
- Dominik Kulak (Cuiavia Inowrocław Włocłavia Włocławek 2) - 5
- Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 5
- Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 4
- Aleksandr Sphilevskii (Sportis Łochowo) - 4
- Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 4
- Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 4
- Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 4
- Miłosz Sadowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 4
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 4
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska/Włocłavia Włocławek 2) - 4
- Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4
- Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Mateusz Komur (Chełminianka Chełmno) - 4
- Damian Gross (Chełminianka Chełmno) - 4
- Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 4
- Rafał Jankowski (Włocłavia Włocławek) - 3
- Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 3
- Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 3
- Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 3
- Daniel Widz (Wda Świecie) - 3
- Daniel Katerla (Unia Solec Kujawski) - 3
- Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 3
- Oleksandr Horvat (Unia Solec Kujawski) - 3
- Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 3
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 3
- Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
- Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 3
- Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 3
- Marcel Niedbała (Pomorzanin Toruń) - 3
- Kamil Woroniecki (Pomorzanin Toruń) - 3
- Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 3
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 3
- Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 3
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Łukasz Rutecki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Radosław Wójcik (Notecianka Pakość) - 3
- Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 3
- Łukasz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 3
- Kacper Żuchowski (Lider Włocławek) - 3
- Damian Figura (Lider Włocławek) - 3
- Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 3
- Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 3
- Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 2
- Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) - 2
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie/Start Pruszcz 1) - 2
- Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 2
- Viacheslav Riabov (Unia Solec Kujawski) - 2
- Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 2
- Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 2
- Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 2
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 2
- Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 2
- Kamil Piskorski (Sparta Brodnica) - 2
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 2
- Maksymilian Trębacki (Pomorzanin Toruń) - 2
- Łukasz Dormowicz (Pomorzanin Toruń) - 2
- Jakub Bollin (Pomorzanin Toruń) - 2
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 2
- Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 2
- Bartłomiej Dreżewski (Notecianka Pakość) - 2
- Mateusz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 2
- Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 2
- Dorian Banasiak (Lech Rypin) - 2
- Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 2
- Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 2
- Dawid Lewandowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Kacper Wojtyszyn (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Damian Adamski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Adam Kacprzak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 2
- Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 2
- Paweł Słaby Wda dla Lecha 1
- Kamil Fajkowski Unia G. dla Notecianki 1
- Łukasz Chruścicki Pomorzanin dla BKS 1
- Robert Stolarski Pomorzanin dla BKS 1
- Maciej Rojewski Kujawianka dla Lidera 1
- Mateusz Szulc Dla Włocłavii Start 1
- Tomasz Wachowiak dla Pogoni Cuiavia 1
- Robert Spychalski Dla Lecha Lider 1
- Kamil Węgierek Chełminianka dla Lecha 1
- Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Mateusz Pohlid (Włocłavia Włocławek) - 1
- Marcin Bykowski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
- Adam Safian (Wda Świecie) - 1
- Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 1
- Mateusz Balik (Unia Gniewkowo) - dla Notecianki 1
- Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 1
- Mateusz Nowacki (Unia Gniewkowo) - 1
- Daniel Majer (Unia Gniewkowo) - 1
- Łukasz Cięgotura (Unia Gniewkowo) - 1
- Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 1
- Mateusz Balik (Unia Gniewkowo) - 1
- Piotr Wójcik (Start Pruszcz) - 1
- Wiktor Pokorowski (Start Pruszcz) - 1
- Karol Misiaszek (Start Pruszcz) - 1
- Jakub Środa (Start Pruszcz) - 1
- Marcin Gaca (Start Pruszcz) - 1
- Marcin Droż (Sportis Łochowo) - 1
- Igor Kondrat (Sportis Łochowo) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Sportis Łochowo) - 1
- Damian Stasikowski (Sportis Łochowo) - 1
- Kamil Czyżniewski (Sparta Brodnica) - 1
- Radosław Gajkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Bocian (Sparta Brodnica) - 1
- Dominik Wasiak (Sparta Brodnica) - 1
- Marcin Rupiński (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Szymon Kocieniewski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Oskar Ignatowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Krzysztof Elsner (Pomorzanin Toruń) - 1
- Bogusz Wiśniewski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Filip Hartwich (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wiktor Babiński (Pomorzanin Toruń) - 1
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kacper Strzelecki (Pogoń Mogilno) - 1
- Paweł Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
- Maciej Kopiński (Pogoń Mogilno) - 1
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 1
- Vadym Povolotskyi (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Sauko Uladzislau (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Michał Szot (Notecianka Pakość) - 1
- Alan Bazela (Lider Włocławek) - 1
- Wiktor Gawroński (Lider Włocławek) - 1
- Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 1
- Norbert Czachorowski (Lech Rypin) - 1
- Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Krystian Sobieraj (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Gracjan Szpucha (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Dominik Woźniak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Paweł Woźny (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Maciej Sobczyk (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
- Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Damian Kijewski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Kamil Węgierek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Damian Wietrzykowski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz) - 1
- Adam Łotoszyński (BKS Bydgoszcz) - 1
- Tomasz Rogóż (BKS Bydgoszcz) - 1
- Karol Szalla (BKS Bydgoszcz) - 1
- Bartłomiej Dreżewski Notecianka dla Cuiavii 1