Mistrzostwa Żnina Juniorów w tenisie ziemnym. Młodzi sportowcy rozegrali pierwszy turniej

Szymon Cieślak
Nadesłane
Do gry w pierwszym turnieju Mistrzostw Żnina Juniorów w tenisie ziemnym zgłosiły się cztery zawodniczki.

Dziewczęta grały w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów, a sety do 15 punktów.

Pierwsze miejsce zajęła Alicja Okońska z Gorzyc (12 lat). Drugie miejsce należy do Mai Kaczmarek. Na najniższym stopniu podium turniej ukończyła Dominika Maciejewska. Poza podium znalazła się Lena Szara.

Kolejne rozgrywki w ramach Mistrzostw Żnina Juniorów w tenisie ziemnym zostały zaplanowane na 4 oraz 25 sierpnia.