Marcin Krysztowiak wygrał szachowy turniej w Warszawie

(szym)
Marcin Krysztowiak.
Marcin Krysztowiak. MOS Żnin
Reprezentant Baszty MOS Żnin zwyciężył w Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie.

W turnieju wzięło udział 58 zawodników. Gra toczyła się w systemie szwajcarskim na dystansie 7 rund i przy tempie 15 minut na zawodnika.

Marcin Krysztofiak z Maszty MOS Żnin wygrał sześć partii, a w jednym przypadku zremisował. Zdobył 6,5 pkt i dzięki temu zwycieżył.

Drugie miejsce wywalczył Jerzy Kot z Polonii Wrocław, a trzecie należy do Manfreda Mannke z AZS Uniwersytet Warszawski.

INFO Z POLSKI odc.11 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju: