Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kobiety dla Wiolety 11.03.2023 w Skarbienicach koło Żnina. Charytatywna impreza dla pań z okazji Dnia Kobiet [zdjęcia, wideo]

(szym)
Pierwsza odsłona Dnia Kobiet 2023 "Kobiety dla Wioletty" w Skarbienicach koło Żnina (11.03.2023).
Pierwsza odsłona Dnia Kobiet 2023 "Kobiety dla Wioletty" w Skarbienicach koło Żnina (11.03.2023). Szymon Cieślak
W restauracji Kadais w Skarbienicach w sobotę (11.03.2023) zorganizowano zabawę charytatywną dla pań z okazji Dnia Kobiet. Panie bawiły się pod hasłem "Kobiety dla Wiolety", a zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie policjantki Wiolety Burzych.

Spis treści

Kobiety dla Wioletty, czyli Dzień Kobiet w Skarbienicach koło Żnina (11.03.2023). ZOBACZ WIDEO:

od 16 lat

Zbierano pieniądze na leczenie Wiolety Burzych

Imprezę zorganizowały Karolina Janus i Bogna Dembna. Podczas potańcówki "Kobiety dla Wioletty" w sobotę (11.03.2023) bawiły się 143 osoby. Do tańca zagrzewał DJ Mati, była fotobudka, drink bar. Panie wrzucały pieniądze na leczenie Wioletty Burzych do specjalnej urny. Potem je przeliczono. Zostaną przekazane panie Wiolecie. Było też losowanie nagród dla uczestniczek.

Życzenia dla pań od komendanta żnińskiej policji

Podczas podobnej imprezy zorganizowanej w ubiegłym roku, na salę przyszli strażacy, aby paniom wręczyć kwiaty. W tym roku tulipany przyjechali wręczyć mł. insp. Tomasz Rybczyński, komendant powiatowy policji w Żninie oraz podinsp. Krzysztof Jaźwiński, zastępca naczelnika wydziału prewencji i ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żninie.

- Cieszę się bardzo, że mogłem odpowiedzieć na to zaproszenie, bo cel jest bardzo szczytny. Cieszę się niezmiernie, że ta solidarność serc prowadzi do wsparcia naszej koleżanki w powrocie do zdrowia. To jest najbardziej istotne w tym wszystkim. Życzę wszystkim wam tego, żebyście nigdy nie przejmowały się upływem lat, żebyście w każdy dzień wchodziły z nadzieją na to, że przyniesie on same dobre rzeczy. No i najważniejsze, żebyście nie gubiły swojego piękna i uroku. Życzę wam, żebyście każdego dnia czuły się szanowane i kochane, to wtedy każdy dzień waszego życia będzie Dniem Kobiet - powiedział mł. insp. Tomasz Rybczyński.

Za tydzień kolejna charytatywna impreza dla pań

To nie ostatnia w tym roku impreza w restauracji Kadais w Skarbienicach, którą organizują Karolina Janus i Bogna Dembna. Druga odsłona wydarzenia charytatywnego "Kobiety dla Wiolety" odbędzie się za tydzień, w piątek 17 marca 2023 roku.

Podkom. Wioleta Burzych w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie przez ostatnie lata była oficerem prasowym. W policji pracuje od kilkunastu lat. Na początku września 2022 roku doszło u niej do złamania kości w miejscu zmiany nowotworowej. Przeszła skomplikowaną operację. Zmiana nowotworowa pojawiła się u niej także w innym miejscu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie, leki, a także przejazdy na konsultacje. Pieniądze dla Wioletty Burzych można wpłacać także za pośrednictwem strony internetowej www.siepomaga.pl/wioleta-burzych KLIKNIJ TUTAJ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Kobiety dla Wiolety 11.03.2023 w Skarbienicach koło Żnina. Charytatywna impreza dla pań z okazji Dnia Kobiet [zdjęcia, wideo] - Żnin Nasze Miasto

Wróć na znin.naszemiasto.pl Nasze Miasto