Janowiec Wlkp. Dariusz Koczorowski został nowym radnym Rady Miejskiej w Janowcu Wielkopolskim

(red)
Mieszkańcy Chrzanowa, Juncewa i Obiecanowa w gminie Janowiec Wlkp. wybrali nowego radnego.
Mieszkańcy Chrzanowa, Juncewa i Obiecanowa w gminie Janowiec Wlkp. wybrali nowego radnego. Fot. Naszemiasto.pl
W gminie Janowiec Wlkp. konieczne były wybory uzupełniające do Rady Miejskiej po śmierci wieloletniego sołtysa i radnego Marka Kusza.

W trakcie niedzielnego głosowania (13.06.2021) w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Janowcu Wielkopolskim poszczególni kandydaci zdobyli następujące liczby ważnie oddanych głosów:

  • Dariusz Koczorowski 91
  • Jadwiga Chojnowska 84
  • Anita Grześkowiak 82

- Cieszy spora, jak na wybory uzupełniające, frekwencja, która wyniosła 55,39 proc. Jak widać kandydaci szli "łeb w łeb"

- skomentował burmistrz Janowca Leszek Grzeczka.

Przy okazji podziękował wszystkim mieszkańcom Chrzanowa, Juncewa i Obiecanowa za udanie się do urny wyborczej, kandydatom za zgłoszenie swoich osób i poddanie się ocenie wyborców ("jak widać po liczbie zdobytych głosów są to oceny wysokie").

- Dziękuję także Miejskiej i Obwodowej Komisji Wyborczej oraz zespołowi urzędniczemu z Panem Michałem Werkowskim i Panią Anną Napieralską-Gawron (urzędnik wyborczy dla Gminy Janowiec Wielkopolski) za sprawne przeprowadzenie kilkukrotnie przekładanych wyborów.

- Gratuluję Panu Dariuszowi Koczorowskiemu zdobycia mandatu radnego, który formalnie zostanie objęty po złożeniu ślubowania na kolejnej sesji rady Miejskiej. Liczę na owocną współpracę mającą na celu dobro i rozwój Gminy - podkreślił Leszek Grzeczka.

Janowiec Wielkopolski. Tłumy na dworcu kolejowym! Turystyczn...

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Dodaj ogłoszenie