Dziewczęta z I LO Żnin na trzecim miejscu w ćwierćfinałach wojewódzkich Licealiady w piłce siatkowej [zdjęcia]

Szymon Cieślak
Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie pojechały do Tucholi, gdzie rozegrany został Ćwierćfinał Wojewódzkich Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt.

W pierwszym meczu siatkarki żnińskiego „ogólniaka” spotkały się z drużyną z Bielic. Po zaciętym spotkaniu uległy 2:0 w setach do 22 i 11. Kolejnymi rywalkami były zawodniczki z Więcborka. Żninianki przez cały mecz kontrolowały wynik wygrywając całe spotkanie 2:0 w setach do 9 i 19. Ostatecznie uplasowały się na 3 miejscu w ćwierćfinale wojewódzkim

- relacjonuje Maciej Drzewiecki.

Skład: Julia Boińska, Natalia Boińska, Irena Koc, Monika Polaszewska, Karolina Kapczyńska, Martyna Lubawa, Karolina Krupa, Marcelina Dytman, Julia Przewłoka, Weronika Trynka, Agata Wilhelm, Natalia Mrówczyńska, Wiktoria Hałupka, opiekun: Maciej Drzewiecki.