Daniel Osiński nie jest już trenerem Cuiavii Inowrocław. Pierwsza zmiana szkoleniowca w 4. lidze kujawsko-pomorskiej w sezonie 2021/2

Daniel Osiński nie jest już trenerem Cuiavii Inowrocław
Daniel Osiński nie jest już trenerem Cuiavii Inowrocław WA
Daniel Osiński nie jest już trenerem Cuiavii Inowrocław występującej w 4. lidze kujawsko-pomorskiej.

Informację ogłosiła oficjalna strona internetowa Cuiavii Inowrocław.

Daniel Osiński był trenerem czwartoligowego zespołu Cuiavii Inowrocław od 30 grudnia 2020 roku. Pod wodzą pochodzącego z Bydgoszczy szkoleniowca Cuiavia Inowrocław rozegrała 18 meczów ligowych. Zdobyła 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek: bramki 29:31).

Przypomnijmy, iż Cuiavia Inowrocław utrzymała się w 4. lidze tuż przed inauguracją sezonu 2021/22. Po wycofaniu się Legii Chełmża działacze przyjęli propozycję K-PZPN i zdecydowali się uzupełnić czwartoligową stawkę.

W pierwszym meczu tego sezonu niespodziewanie w 2. kolejce inowrocławianie wygrali 3:0 z Unią Gniewkowo. Kolejne cztery mecze przegrali, w ostatnim przerwali serię 378 minut bez gola.

W tabeli po 6. kolejkach zajmują 15 miejsce z dorobkiem trzech punktów (bramki: 4-10). W środę 22 września czeka ich zaległy mecz z 1. kolejki w Chełmnie z Chełminianką.

W sobotnim meczu w Toruniu z Pomorzaninem zespół poprowadzi nowy szkoleniowiec, którego nazwisko działacze mają podać w ciągu najbliższych godzin.

To pierwsza zmiana trenera w sezonie 2021/22 w 4 lidze kujawsko-pomorskiej.

Trwa głosowanie...

Czy Cuiavia Inowrocław utrzyma się w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

4. liga kujawsko-pomorska - 5. kolejka. Mecz Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław, 5 września 2021 roku.

Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 4:0 w 5. kolejce 4....