Alicja Okońska z Gorzyc została mistrzynią Żnina juniorów w tenisie ziemnym

Szymon Cieślak
MOS Żnin
Na korcie przy ul. Szkolnej po raz dziesiąty odbyły się Mistrzostwa Żnina Juniorów w tenisie ziemnym.

Zwyciężyła Alicja Okońska z Gorzyc, która zdobyła 43 punkty. Drugie miejsce zajęła Maja Kaczmarek ze Żnina (39 pkt). Na najniższym stopniu podium tenisową rywalizację ukończyła Dominika Maciejewska ze Żnina (21 pkt).

Kornel Jezierski ze Żnina z sumą 13 pkt uplasował się na czwartym miejscu. Na piątym turniej ukończyła Lena Szara ze Żnina (10 pkt), a szósty był także żninianin Jakub Siwak (9 pkt).

Turniej przeprowadził i przygotował Marcin Jańczak z Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie. Pomagali mu: instruktor tenisa Krzysztof Gatka oraz rodzice młodych zawodników.