Szachowy turniej z okazji otwarcia stołu do gry na żnińskim rynku

(szym)
Ósme miejsce zajął Bernard Różański, najstarszy zawodnik turnieju i nestor szachów w Żninie. MOS Żnin
W Miejskim Ośrodku Sportu szachiści rozegrali turniej z okazji otwarcia stołu do gry na żnińskim rynku. Była to jednocześnie pierwsza eliminacja Otwartych Mistrzostw Żnina szachach szybkich.

W grupie A wygrał Jarosław Wiśniewski z NOK Nakło (zdobył 6,5 pkt). Drugie miejsce zajął Piotr Szybowicz z Szachowej Dwójki w Szubinie (5,5, pkt). Trzecie miejsce należy do Borysa Paliwody z Baszty MOS Żnin (4 pkt).

W grupie B o tytuł zwycięzcy walczyli najmłodsi szachiści z Baszty MOS Żnin oraz SP Gąsawa. Pierwsze miejsce z dorobkiem 4 punktów zajął Wiktor Tański. Drugie miejsce zajął jego brat Jakub (3,5 pkt). Trzecie miejsce należy do siedmioletniego Dominika Bauzy (3 pkt).