Wybierz region

Wybierz miasto

  XI Rajd Weteranów Szos p-o ziemi Mogileńskiej

  Rynek
  Barcin, ul. pl. 1 Maja/.

  09:00 Od 25.04.2015 do 26.04.2015

  • Brak informacji o cenie

  Na zaproszenie Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych MOTOKLASYCZNI Gmina Barcin i Miejski Dom Kultury w Barcinie włączyły się w organizację XI Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2015 roku. Szosami Powiatów Mogileńskiego i Żnińskiego przejedzie kilkadziesiąt klasycznych pojazdów sprzed lat.

  Celem organizatorów jest wyłonienie mistrza oraz wicemistrzów rajdu w kategoriach „Automobil zabytkowy” i „Motocykl zabytkowy”, wyróżnienie zwycięzców w poszczególnych klasach wiekowych w konkurencji samochodów: pre-45, pre-60, pre-70 oraz post-70, popularyzacja historii motoryzacji i motorowej turystyki krajoznawczej, rozpropagowanie walorów turystyczno-krajobrazowych Ziemi Mogileńskiej i Pałuk.  W sobotę 25 kwietnia br. w Barcinie na starówce i za kościołem pw. św. Jakuba Większego oraz w Mamliczu na terenie firmy KAPRAL-CAR pana Marcina Kasprzaka uczestnicy rajdu rywalizować będą w konkurencjach i próbach jazdy sprawnościowej. Wśród atrakcji zaplanowano też konkurs z upominkami dla widzów i przejazdy zabytkowym autobusem po trasie rajdu.  W dniu imprezy parkingi przy Placu 1-go Maja, ul. Kościelnej i ul. Wyzwolenia w Barcinie będą zarezerwowane na potrzeby XI Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ