Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygrać z Rakiem - Mikołajkowa pomoc dla Madzi

  Hala Sportowa w Gąsawie
  Gąsawa, ul. Leszka Białego/6, +48 52 302 54 38

  09:00 - 20:00 Niedziela, 4 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Caly dzień aktywności dla Madzi! Każdy znajdzie coś dla siebie, dla swojego ciala, ducha, a także pomoże Madzi.
  Madzia jest mieszkanką Gąsawy, 31 letnią żoną, mamą 2 letniego Kacperka, siostrą i koleżanką dla której organizujemy tą imprezę!
  Madzia od grudnia 2011r zmaga się z guzem mózgu, przeszła operację guza w maju 2012r, spełniła swoje dwa największe marzenia: ślub oraz urodzenia Kacperka. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że guz dal sobie znać w czerwcu 2016roku. Okazało się że jest on najgorszego IV stopnia. Po operacji został naruszony ośrodek ruchowy i powstał niedowład nogi i ręki, po 3 miesiącach kolejny nawrót choroby i kolejna operacja w październku bieżącego roku. Na tą chwilę potrzebuje opieki całodobowej, rehabilitacji i leczenia metodami alternatywnymi.
  Mamy nadzieję, że i Wy przyłączycie się do naszej zbiórki i razem uzbieramy pieniążki na leczenie. Wiemy że warto pomagać i wiemy że na Was możemy liczyć bo nie raz to już udowodniliście :)
  Podajemy też link na którym cała historia choroby Madzi, a także ten kto nie będzie mógł być z Nami w niedzielę może się dorzucić do zbiórki. Każda zlotówka potrzebna :)

  Organizatorzy:
  Klub Sportowy Sokół w Gąsawie
  Ochotnicza Straż Pożarna w Gąsawie
  Stowarzyszenie Sympatyków Gąsawa
  Stowarzyszenie Wierzba
  KrisCross Krzysztof Najrzał

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ