Wybierz region

Wybierz miasto

  Thesis, Traces to Nowhere

  Żniński Dom Kultury
  Żnin, ul. Pocztowa/15, +48 52 302 05 17

  18:00 Piątek, 17 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Thesis

  Zespół Thesis powstał na początku 2007 roku. Już 6 miesięcy później rozpoczęła się sesja nagraniowa w krakowskim Green Studio. Wraz z początkiem 2008 roku ukazała się płyta pt. „Promo 2008”. 1 czerwca 2008 roku utwór pt. „Like a Child” znalazł się na składankowym albumie „Minimax vol. 5”, przygotowanym przez Piotra Kaczkowskiego z radiowej Trójki. Jest to nie lada wyróżnienie, ponieważ kompozycja została wybrana na krążek z ponad 1000 nadesłanych do radiowej Trójki utworów. Rok 2008 przebiegł pod hasłem koncertowania i promowania materiału „Promo 2008” oraz krystalizowania się zarówno stylu muzycznego, jak i ostatecznego składu zespołu. Formacja zdecydowała się, iż będzie grać psychodelicznego, progresywnego post-rocka.


  Traces to Nowhere

  Traces to Nowhere to projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Utwory zespołu to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompzycje wzbogacone o melodyjny wokal.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ