Wybierz region

Wybierz miasto

  Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny! Muzeum Archeologiczne w Biskupinie

  Muzeum Archeologiczne w Biskupinie
  Biskupin, ul. Biskupin/17, +48 52 302 50 55

  Od 9.03.2018 do 11.03.2018

  • 6zł

  „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA POŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.*

  Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.

  Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA POŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

  ***

  Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!
  Muzeum Archeologiczne w Biskupinie

  Z naszej strony oferujemy Państwu bilety w obniżonej o 50% cenie, czyli:

  bilet normalny – 6zł
  bilet ulgowy – 4 zł

  Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji jak największa liczba Polaków skorzysta z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również będzie częściej podróżować po Polsce!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ