Wybierz region

Wybierz miasto

  Najpiękniejsze włoskie duety" Organizator Bianka Urbanowska

  Pałac w Grochowiskach Szlacheckich - Hotel i Restauracja "Pałacowa"
  Rogowo, ul. Bydgoska/2

  18:30 Sobota, 27 maja

  • Brak informacji o cenie

  WYKONAWCY:
  Bianka Urbanowska- wokalistka soulowa, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie śpiewu solowego Pani Małgorzaty Ratajczak, absolwentka Akademii Bydgoskiej na kierunku Wychowanie Muzyczne.
  Artystka współpracuje i koncertuje z muzykami z całej Polski. Założycielka i lider zespołu B4BAND, z którym wydała autorską płytę pt."Najpiękniejszy czas". Artystka lokalnie wspiera swoim udziałem liczne akcje charytatywne m.in z grupą muzyczną "Zaczęło się od Nadii".
  W 2007 roku została wyróżniona przez stację radiową RMF FM w konkursie na interpretację utworu z repertuaru zespołu Yougopolis. Od stycznia 2016 roku koncertuje również po całej Polsce z włoskim wokalistą Andrea Lattari.
  Sergio Bettas- włoski tenor mieszkający w Polsce, artysta Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Absolwent Konserwatorium G. Frescobaldiego w Ferrarze. Debiutował rolą Księcia w operze "Rigoletto" Verdiego na deskach Teatru w Mantui. W swoim repertuarze posiada liczne partie tenorowe wielkich włoskich kompozytorów: Verdiego, Pucciniego. Występował na największych polskich scenach takich jak Teatr Palladium w Warszawie, Teatr Muzyczny Roma w Warszawie. Z wielkim powodzeniem koncertuje w całej Polsce.
  CEZARY FANSLAU z wykształcenia fizyk, z zamiłowania muzyk, kompozytor, aranżer. Jako pianista przemierzył pół Europy. Ostatnio w programie ,,Klub Kultura" emitowanym przez Telewizję Bydgoszcz prowadził ,,Kącik Standardów".
  W programie koncertu znajdą się m.in. najpiękniejsze włoskie duety, duety z musicali, utwory z repertuaru Celine Dion, Lary Fabian, Laury Pausini, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli. Usłyszymy znane przeboje w pięknych aranżacjach Cezarego Fanslau.
  Patronat medialny Radio Żnin FM
  Sponsorzy KRD Firma poligraficzno- reklamowa Rajmund Karolak
  Pałucka Wypożyczalnia Kajaków Żnin

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ