A klasa grupa 1 Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński 3:0
g. 17 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
LKS Dąbrowa Chełmińska - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:1 (0:1)
Bramka: Maciej Kaczmarek.
g. 17 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Grom Osie - Victoria Koronowo 1:3 (1:3)
Bramki: Kolmajer - Paweł Dec, Krystian Uczniak, Bartłomiej Tomczak
g. 17 - Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn 4:1
Bramki: Dawid Szczukowski, Adam Semrau, Maciej Kwasigroch 2 -
g. 16 - Sławomir Mąka (Świecie)
Rawys CEO Raciąż - Start Warlubie 3:0 (1:0)
g. 18 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Victoria Niemcz - Wda II/Tor Świecie 2:1
g. 18 - Jakub Najdowski (Gniewkowo)
A klasa grupa II Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota
Spójnia Białe Błota - BOSiR-Dąb Barcin 2:6 (0:2)
g. 12:30 - Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Pałuczanka Żnin - Mikrus Gesal Szadłowice 1:5 (1:3)
Bramki: Chareński -
g. 17 - Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin 3:1 (2:1)
Bramki: Bartłomiej Bednarek (36), Jakub Tomczyk (45), Kamil Trawka (63) - (25)
g. 17 - Mateusz Wróblewski (Obrowo)
Victoria Kołaczkowo - Zootechnik Kołuda Wielka 1:1 (0:0)
g. 18 - Dariusz Karolczak (Paterek)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Kołodziejewo 1:3 (1:2)
Bramki: - Bachanek 2, Łabuszyński.
g. 18:30 - Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 3:1 (2:1)
g. 17 - Sebastian Szubski (Kowal)
Noteć Gębice - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 7:1 (1:1)
g. 17 - Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
A klasa grupa Toruń - 1. kolejka
Piątek
Gwiazda Starogród - Zamek Bierzgłowski 2:2 (1:2)
Bramki: Wojciech Wiśniewski (31), Adam Cieśliński (51) - Damian Olech (5), Łukasz Walter (21)
g. 18:30 - Maciej Ardanowski (Toruń)
Sobota
Orzeł Głogowo - TKP Elana II SA Toruń 2:0
Bramki: Norbert Sadowski, Adam Wieczyński
g. 13:30 - Marcin Szkodziński (Grębocin)
Victoria Czernikowo - Stal Grudziądz 1:4
Bramki: Mateusz Maślewski -
g. 16 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Legia Osiek - Drwęca Golub-Dobrzyń 4:5 (3:3)
g. 17 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
GKS Pogrom Zbójno - Pomowiec Kijewo Królewskie 2:1
Bramki: Mateusz Modrzejewski 2 -
g. 17 - Igor Gajkowski (Rzęczkowo)
Unislavia Unisław - Wojownik Wabcz 4:0 (2:0)
g. 17 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Olimpia II Grudziądz SA - Węgrowianka Węgrowo 9:0
g. 17 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Niedziela
LZS Świedziebnia - LZS Bobrowo 1:0
Bramka: Jakub Dombrowski
g. 15 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>
A klasa grupa 1 Włocławek - 1. kolejka
Sobota
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawy Kozy 2:3 (1:1)
Bramki: Patryk Betliński 2 (36, 68) - Mateusz Wojciechowski 2 (17, 56), Dawid Igła (84)
g. 15 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec 1:4 (0:2)
Bramki: Jakub Milewski (88) - Patryk Woźniak (19), Damian Wiśniewski (34), Mirosław Pilarski (51), Krzysztof Kosiński (58)
g. 17 - Edward Przybysz (Inowrocław)
Wzgórze Raciążek - Start Stawki 2:1 (0:0)
Bramki: Stanisław Chojnacki (78), Michał Waszak (90) - Igor Dąbrowski (71)
g. 17 - Jarosław Barczak (Włocławek)
Niedziela
Ziemowit Osięciny - Tęcza Topólka 0:3 walkower
Gospodarze nie mieli ważnych badań lekarskich (większości piłkarzom ważność badan upłynęła 9 sierpnia)
16 - Rafał Jankowski (Włocławek)
Unia Choceń - Sadownik Waganiec 1:2 (1:1)
90 - koniec
GOOOL 63 - Volodymyr Verbenchuk 1:2
GOOOL 25 - Krzysztof Dróbkowski 1:1
GOOOL 9 - Arkadiusz Jóźwiak 1:0
17 - Damian Ruczewski (Włocławek)
A klasa grupa 2 Włocławek - 1. kolejka
Sobota
Skrwa Skrwilno - Mień Lipno 1:2 (0:0)
Bramki: Przemysław Budka (78) - Łukasz Bartczak (90), Jakub Cywiński (90+3, wolny)
g. 15 - Kamil Płocki (Włocławek)
Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo 2:3 (1:3)
Bramki: Lucjan Jaroszewski (15), Konrad Błaszczyk (50-karny) - Daniel Sieciński (13, głową), Arkadiusz Paszyński (28), Łukasz Uczciwek (43, wolny)
g. 18 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Niedziela
Victoria Smólnik - Orion Popowo 5:4 (1:1)
Bramki: Mariusz Bartczak 2 (35, 51. wolny), Paweł Mularski (60), Maksymilian Kacprzyk (74), Artur Piotrowski (82-karny) - Damian Milewski 2 (20, 78), Krystian Szpanelewski (48) Kamil Chojnicki (65)
g. 11 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)
Skompensis Skępe - Grot Kowalki 1:7 (0:4)
Bramki: Damian Bednarski (78, karny) - Krystian Pawłowski 4 (7, 15, 35, karny, 79), Maciej Serwatka 2 (59, 62), Sebastian Pietrkiewicz (37)
g. 16 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
Mecz GKS Fabianki - Wicher Wielgie został przełożony na 3 listopada.
Pauzuje Wiślanin Bobrowniki.
Widzisz błąd ? Znasz wynik - daj znać: 519 503 679
Mecz 5. ligi Łokietek Brześć Kujawski - Orzeł Służewo 4:0
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?