Piłkarski weekend w regionie - wyniki na żywo [18/19 sierpnia 2018]

Przed nami mecze w 3, 4 i 5 ligi. Rusza A klasa KPZPN. Zobaczcie nasze relacje na żywo
 WA

WYNIKI 3. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI 3. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI 2. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA 1 - TUTAJ

WYNIKI 2. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI 1. KOLEJKI A KLASY KPZPN - TUTAJ

3. liga grupa 2 - 3. kolejka

Sobota
Wda Świecie - Wierzyca Decka Pelplin, 12 - Paweł Okunowicz (Białogard)
Radunia Stężyca - Chemik Moderator Bydgoszcz, początek o godzinie 17 - sędziuje Eliasz Pawlak (Śrem)
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin, 17 - Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp., 17- Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Sokół Kleczew - Włókniarz 1925 Kalisz, 17 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)

Niedziela
KP Starogard Gdański - KKS Lech II Poznań, 16 - Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Świt Szczecin - Jarota Jarocin, 17 - Karol Kobędza (Toruń)
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin, 17 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin, 19 - Mateusz Bieszke (Gdynia)

Wyniki 2. kolejki - tutaj

Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>

4. liga kujawsko-pomorska - 3. kolejka

Sobota
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska, 11- Maciej Lanckowski (Toruń)
Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Janikowo, 11 - Daniel Mateusiak (Szubin)
Wisła Nowe - Lech Rypin , 11- Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Chełminianka Chełmno - Unia Drobex Solec Kujawski, 12 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość, 16 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz, 17 - Sławomir Winiecki (Zamość)
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń, 17 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Kujawiak Lumac Kowal - Sparta Brodnica, 17 - Tomasz Perliński (Włocławek)
Pogoń Mogilno - Unia Gniewkowo, 17 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)

Wyniki 2. kolejki - tutaj

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 2. kolejka
Sobota
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Zawisza Bydgoszcz, 11 - Paweł Sarnowski (Brodnica)
Iskra Ciechocin - KS Sportis Łochowo, 12 - Piotr Wysocki (Rypin)
Flisak Złotoria - Start Eco-Pol Pruszcz, 16 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Cyklon Kończewice, 16 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Unia Wąbrzeźno, 18 - Piotr Siewierski (Sienno)

Niedziela
Gryf Sicienko - Grom Więcbork, 17 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Promień Kowalewo Pomorskie - Sokół Radomin , 17 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)

Wyniki 1. kolejki

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 2. kolejka

Sobota
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Noteć Łabiszyn, 13 - Artur Żeliszczak (Toruń)
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Gopło Kruszwica, 16 - Szymon Lewandowski (Pakość)
Kujawianka Strzelno - Start Radziejów, 16 - Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie, 16 - Gerard Gólcz (Pakość)
GKS Baruchowo - Goplania Inowrocław, 16 - Patryk Piluś (Toruń)
Orzeł Służewo - LTP Lubanie, 17 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Zdrój Ciechocinek - KS Brzoza, 17 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)

Niedziela
Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski, 11 - Marcin Drogowski (Ciechocinek)

Wyniki 1. kolejki

Mecz 5. ligi Łokietek Brześć Kujawski - Orzeł Służewo 4:0

A klasa grupa 1 Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński , 17 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
LKS Dąbrowa Chełmińska - Krajna Sępólno Krajeńskie, 17 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Grom Osie - Victoria Koronowo, 17 - Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn, 16 - Sławomir Mąka (Świecie)
Rawys CEO Raciąż - Start Warlubie, 18 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Victoria Niemcz - Wda II/Tor Świecie, 18 - Jakub Najdowski (Gniewkowo)

A klasa grupa II Bydgoszcz - 1. kolejka
Sobota
Spójnia Białe Błota - BOSiR-Dąb Barcin, 12:30 - Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Pałuczanka Żnin - Mikrus Gesal Szadłowice, 17 - Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin, 17 - Mateusz Wróblewski (Obrowo)
Victoria Kołaczkowo - Zootechnik Kołuda Wielka, 18 - Dariusz Karolczak (Paterek)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Kołodziejewo, 18:30 - Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 17 - Sebastian Szubski (Kowal)
Noteć Gębice - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia, 17 - Bartosz Hebda (Wierzbiczany)

A klasa grupa Toruń - 1. kolejka
Piątek
Gwiazda Starogród - Zamek Bierzgłowski, 18:30 - Maciej Ardanowski (Toruń)
Sobota
Orzeł Głogowo - TKP Elana II SA Toruń, 13:30 - Marcin Szkodziński (Grębocin)
Victoria Czernikowo - Stal Grudziądz, 16 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Legia Osiek - Drwęca Golub-Dobrzyń, 17 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
GKS Pogrom Zbójno - Pomowiec Kijewo Królewskie, 17 - Igor Gajkowski (Rzęczkowo)
Unislavia Unisław - Wojwonik Wabacz, 17 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Olimpia Grudziądz SA - Węgrowianka Węgrowo, 17 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Niedziela
LZS Świedziebnia - LZS Bobrowo, 15 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)

A klasa grupa 1 Włocławek - 1. kolejka

Sobota
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawy Kozy, 15 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec, 17 - Edward Przybysz (Inowrocław)
Wzgórze Raciążek - Start Stawki, 17 - Jarosław Barczak (Włocławek)

Niedziela
Ziemowit Osięciny - Tęcza Topólka, 16 - Rafał Jankowski (Włocławek)
Unia Choceń - Sadownik Waganiec, 17 - Damian Ruczewski (Włocławek)

A klasa grupa 2 Włocławek - 1. kolejka

Sobota
Skrwa Skrwilno - Mień Lipno, 15 - Kamil Płocki (Włocławek)
Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo, 18 - Szymon Osieczak (Włocławek)

Niedziela
Victoria Smólnik - Orion Popowo, 11 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)
Skompensis Skępe - Grot Kowalki, 16 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)

Mecz GKS Fabianki - Wicher Wielgie został przełożony na 3 listopada.
Pauzuje Wiślanin Bobrowniki.

Wideo. Oleg Tabaka z karnego na 1:1 w meczu Kujawianka - BKS (1:2)

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3