Piłkarski weekend w regionie - wyniki na żywo [10/11 listopada 2018]

Przed nami kolejne mecze w 3, 4 i 5 ligi. Zobaczcie nasze relacje na żywo.
 WA

Kliknij w link
WYNIKI 15. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

Kliknij w link
WYNIKI 15. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

Kliknij w link
WYNIKI 14. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA 1 - TUTAJ

Kliknij w link
WYNIKI 14. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA 2 - TUTAJ

3 liga grupa 2 - 15. kolejka

Sobota
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Decka Pelplin, 11 - Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Górnik Konin, 12 - Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia, 12 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin, 13:30 - Łukasz Chodnicki (Poznań-Wilda)
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca, 17 - Marek Marcinkowski (Malbork)
Niedziela
KKS Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg, 12 - Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin, 13 - Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie, 13 - Łukasz Ostrowski (Szczecin)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin, 14 - Kamil Rybiński (Gdańsk)

4 liga kujawsko-pomorska - 15. kolejka

Sobota
Kujawianka Izbica Kujawska - Legia Chełmża, 12 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Unia Janikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 12 - Sylwester Rasmus (Kończewice)
Włocłavia Włocławek - Polonia Bydgoszcz, 13 - Bartosz Roszyk (Toruń)
Wisła Nowe - Budowlany KS Bydgoszcz, 13 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Pogoń Mogilno - Kujawiak Lumac Kowal, 13 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław, 13 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno, 13 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Sparta Brodnica - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - 13 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Notecianka Pakość - Unia Drobex Solec Kujawski, 14 - Damian Dorn (Bydgoszcz)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 14. kolejka

Sobota
Mustang Ostaszewo - Gryf Sicienko, 11 - Mariusz Korpalski (Toruń)
Promień Kowalewo Pomorskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński, 13 - Piotr Wysocki (Rypin)
Sokół Radomin - Victoria Lisewo, 13 - Karol Kobędza (Toruń)
Unia Wąbrzeźno - Flisak Złotoria, 13 - Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Cyklon Kończewice - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 13 - Radosław Papierowski (Czapelki)
Start Eco-Pol Pruszcz - Grom Więcbork, 14 - Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Niedziela
KS Sportis Łochowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock, 14 - Jan Wilczewski (Bydgoszcz)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 14. kolejka

Sobota
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Zdrój Ciechocinek, 14 - Gerard Gólcz (Pakość)
Noteć Łabiszyn - Lider Włocławek, 13 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
KS Brzoza - Orzeł Agropol Służewo, 11 - Marek Semrau (Białe Błota)
Łokietek Brześć Kujawski - Szubinianka Szubin, 11 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
LTP Lubanie - Gopło Kruszwica, 13 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Goplania Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie, 13 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Niedziela
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Kujawianka Strzelno, 13 - Karol Rolewicz (Grudziądz)
Start Radziejów - GKS Baruchowo, 14 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)

A klasa grupa I Bydgoszcz - 13. kolejka

Sobota
Start Warlubie - Fala Świekatowo, 12 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Victoria Koronowo - LKS Dąbrowa Chełmińska, 13 - Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 13 - Maksymilian Semrau (Białe Błota)
Kamionka Kamień Krajeński - Dąb Potulice, 13:30 - Tomasz Szpunar (Bydgoszcz)
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Grom Osie, 14 - Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Victoria Niemcz - GLKS Osielsko, 17:30 - Jakub Pujanek (Bydgoszcz)
Niedziela
Wda II/Tor Świecie - Rawys CEO Raciąż, 12:30 - Maciej Banasiak (Bydgoszcz)

A klasa grupa II Bydgoszcz - 13 kolejka

Sobota
Zagłębie Piechcin - Sparta Janowiec Wielkopolski, 12 - Marcin Ćwikła (Gniewkowo)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Mikrus Gesal Szadłowice, 13 - Patryk Wódkowski (Żnin)
BOSiR-Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 13 - Piotr Nowicki (Janikowo)
Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin, 13:30 - Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
Niedziela
Noteć Gębice - Victoria Kołaczkowo, 11 - Jakub Najdowski (Gniewkowo)
Zootechnik Kołuda Wielka - Spójnia Białe Błota, 12 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Znicz Rojewo, 12 - Piotr Siewierski (Sienno)

A klasa grupa Toruń - 15. kolejka

Sobota
Węgrowianka Węgrowo - Victoria Czernikowo, 12 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Pomowiec Kijewo Królewskie - Gwiazda Starogród, 13 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Orzeł Głogowo, 13 - Jarosław Barczak (Włocławek)
Wojownik Wabcz - Legia Osiek, 13:30 - Adam Grabowski (Grudziądz)
GKS Pogrom Zbójno - TKP Elana II SA Toruń, 14 -Tomasz Perliński (Włocławek)
Zamek Bierzgłowski - LZS Świedziebnia, 14 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)
LZS Bobrowo - Olimpia II Grudziądz SA, 14 - Krzysztof Budziński (Lipno)
Stal Grudziądz - Unislavia Unisław, 14 - Maciej Ardanowski (Toruń)

Wideo

Mecz 5. ligi Lider Włocławek - Wisła Dobrzyń

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3