PKP Intercity informuje, że z dniem 11 grudnia 2011 r. pojawią się zmiany w ofercie specjalnej. Bilet Rewelacyjny. Już od najbliższej niedzieli, za przejazd z Gdyni do Warszawy w klasie 2 pociągiem Ex Małopolska lub Norwid pasażer zapłaci o 32 zł mniej. Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy pociągów przewoźnik rozszerzy też zakres obowiązywania oferty promocyjnej Last Minute.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Bilet Rewelacyjny to atrakcyjna, obniżona w stosunku do normalnej taryfy, cena za przejazdy pociągami PKP Intercity na wyznaczonych odcinkach, zarówno w klasie 1 jak i 2. Do tej pory ta oferta była dostępna jedynie w pociągach kategorii TLK, od 11 grudnia br. bilety w niższej cenie, będzie można kupić także na przejazd pociągami Express (Ex) i Express Intercity (EIC) – kursującymi w relacji Warszawa – Gdynia
i Gdynia – Warszawa przez Działdowo, Malbork, Tczew. Po raz pierwszy pasażer, który na tej trasie wybierze pociąg Ex, za przejazd w kl. 2 zapłaci jedynie 87,50 zł, zamiast 119,50 zł (w cenę wliczona również miejscówka, za 12,50 zł).
Przewoźnik rozszerzy także ofertę Bilet Rewelacyjny o 4 dodatkowe odcinki, w pociągach Twoich Linii Kolejowych (TLK):
1) Warszawa – Kraków i Kraków – Warszawa, przez Warkę/Dęblin, Radom, Kielce;
od 11 grudnia oferta nie będzie obowiązywać w pociągach TLK relacji Warszawa – Kraków Gł. kursujących przez Centralną Magistralę Kolejową (CMK). Bilety zakupione w przedsprzedaży na przejazd w terminie od 11 grudnia br. będą honorowane w pociągach jadących przez CMK;
2) Poznań – Zielona Góra i Zielona Góra – Poznań,
3) Rzeszów – Zamość i Zamość – Rzeszów,
4) Wrocław – Szklarska Poręba Górna i Szklarska Poręba Górna – Wrocław.

Ponadto, z oferty Bilet Rewelacyjny pasażerowie pociągów TLK nadal będą mogli korzystać przy przejazdach na trasie:
1) Szczecin – Świnoujście i Świnoujście – Szczecin,
2) Wrocław – Przemyśl i Przemyśl – Wrocław,
3) Kraków – Zakopane i Zakopane – Kraków.

„Wprowadzenie Biletu Rewelacyjnego na dodatkowych odcinkach, oznacza, że większa liczba pasażerów będzie mogła podróżować po Polsce, kupując bilety w niższych cenach. Liczba biletów wg oferty Bilet Rewelacyjny w danej relacji nie jest ograniczona, zatem oferta jest dostępna dla wszystkich pasażerów podróżujących na odcinku, na której obowiązuje oferta” – mówi Małgorzata Sitkowska, Rzecznik
PKP Intercity.
Dotychczasowe ceny biletów wg oferty Bilet Rewelacyjny, od dnia 11 grudnia br. ulegną zmianie.
Za przejazd w kl. 2 na trasie Szczecin – Świnoujście oraz Kraków – Zakopane trzeba będzie zapłacić więcej niż obecnie – o 1zł, natomiast na odcinku Wrocław - Przemyśl – o 4 zł.
Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy, zmieni się również zakres obowiązywania oferty
Last Minute, umożliwiającej zakup biletów na przejazd pociągiem EIC lub Ex, na wybranych odcinkach,
w bardzo atrakcyjnej cenie. Bilet można kupić w kasie, nie wcześniej niż na 30 minut przed odjazdem z tej stacji pociągu objętego promocją.
11 grudnia br. w ofercie pojawią się nowe odcinki, na których będzie można korzystać z promocyjnych przejazdów, m.in. Malbork – Kołobrzeg czy Poznań – Świnoujście. W sumie z promocyjnych biletów będzie można korzystać przy przejazdach aż 80 pociągami.
Promocyjne bilety z rezerwacją miejsca, można nabyć w cenie 13/23/33 zł. Korzystając z oferty Last Minute, podróżni jadący np. z Bydgoszczy do Gdańska poc. EIC „Neptun”, za przejazd w klasie
2 z gwarancją miejsca, zapłacą 33 zł a nie 91 zł.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!