Mistrzostwa Polski w slalomie i jeździe figurowej na nartach wodnych w Żninie [zdjęcia]

Szymon Cieślak
W miniony weekend na Jeziorze Małym Żnińskim rywalizowali narciarze wodni.

W kategoriach slalom open i jazda figurowa kobiet zwyciężyła Idalia Woźniak z klubu Ski - Line Szczecin.
W slalomie kobiet drugie miejsce zajęła Justyna Szafrańska - Rolak z klubu Ski-Ride Warszawa. Trzecie miejsce należy do Izabeli Jaroszewskiej (Sunal Przyjezierze).

Na drugim miejscu jazdę figurową kobiet zakończyła Zuzanna Polkowska z MOS Augustów, a na trzecim Sara Kompert z klubu KNW Jaworzno.

W gronie mężczyzn konkurencję slalom open na najwyższym miejscu podium zakończył Kamil Borysewicz z AKS Sparta Augustów. Drugie miejsce należy do Martina Grucy z klubu Zefir Bytom. Na trzecim uplasował się Jan Presz z Ski Ride Warszawa.

Najlepszym zawodnikiem w jeździe figurowej okazał się Paweł Świętek, reprezentant Zefira Bytom. Druga lokata przypadła w udziale jego klubowego koledze Jakubowi Siedlarskiemu. Trzecie miejsce należy do Jakuba Nowakowskiego z Ski-Line Szczecin.

Bardziej szczegółowe wyniki żnińskich zawodów w kategoriach Open, U14, U17, U21, O25 można zobaczyć na stronie internetowej: Motorowodniacy.org