(© mat. organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach 15-16 grudnia 2011 r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się IV Zachodniopomorskie Forum Turystyki z udziałem Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Zachodniopomorskiego.

Na forum dyskusja koncentrowała się wokół tematu współpracy pomiędzy lokalnymi organizacjami turystycznymi, samorządami i przedstawicielami biznesu. Po raz pierwszy liderzy w branży turystycznej uhonorowani zostali statuetkami Gryfa Turystycznego Województwa Zachodniopomorskiego. W pierwszej edycji przyznano siedem statuetek w trzech kategoriach.

W kategorii samorządów za wzorową współpracę ze Szczecinecką Lokalną Organizacją Turystyczną i ciekawe pomysły promujące miasto wyróżniony został Urząd Miejski w Szczecinku. Statuetki Gryfa odebrali również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Łobzie – za zaangażowanie i bycie liderem w tworzeniu LOT oraz Urzędu Miejskiego w Połczynie Zdroju za wykreowanie LOT w oparciu o konkretny produkt turystyczny.

W kategorii Lokalnych Organizacji Turystycznych wyróżniono Mieleńską LOT, LOT w Bornem Sulinowie oraz LOT „Wokół Drawy”.
W kategorii „Osoba” indywidualną nagrodę otrzymał Andrzej Górski, założyciel i prezes LOT „ Wokół Drawy”.

Nagrody przyznawała Kapituła w składzie: Dorota Namirowska-Sznycer – prezes Zachodniopomorskiej Izby Turystyki, Marek Migdal – prezes Forum Turystyki Regionów, Instytut Wspierania Turystyki, Waldemar Miśko – prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, prof. dr hab. Jan Karwowski – Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Wojciech Heliński – prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Turystyki.Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!