W Łabiszynie zorganizowano festiwal orkiestr dętych "Strażacka scena" połączony ze strażackim piknikiem.

Nie zabrakło prezentacji orkiestr, które przyjechały na festiwal. Były to: Janowiecka Orkiestra Dęta im. Stanisława Rozmarynowskiego w Janowcu Wielkopolskim, Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie, Orkiestra Dęta Gminne Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pruszczu oraz gospodarze z Miejskiej Orkiestry Dętej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łabiszynie.

Nie zabrakło konkursów, pokazów ratownictwa, najmłodsi mogli spróbować swych sił w polewaniu wody ze strażackiego węża. Na scenie zaprezentowali się także młodzi Łabiszynianie, którzy oprócz wokalnych umiejętności recytowali utwory autorstwa Jana Męczyńskiego, prezesa OSP w Lubostroniu. Pod sceną można było także podziwiać zrobione przez niego makiety okrętu Bismarck, pałacu Skórzewskich w Lubostroniu i inowrocławskich tężni.

Muzycy w Łabiszynie zagrali wspólnie utwór "Orkiestry dęte":POLECAMY:Norbi zaśpiewał w Łabiszynie. To był pierwszy z cyklu letnich koncertów [zdjęcia, wideo]

- Zostaw nas! - krzyczała kobieta. Z wnętrza dobiegały krzyki dzieci. Co się stało w Biskupinie?

Dni Żnina 2018: zaśpiewała Maryla Rodowicz [zdjęcia]

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!