Z Łodzi do Egiptu latać będą takie boeingi, tyle że w barwach Travel Service Z Łodzi do Egiptu latać będą takie boeingi, tyle że w barwach Travel Service

Z Łodzi do Egiptu latać będą takie boeingi, tyle że w barwach Travel Service. (© Jarosław Ziarek )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobra wiadomość dla miłośników zimowych urlopów w Egipcie. Od 7 lutego 2012 roku z łódzkiego lotniska będzie można polecieć do egipskiego kurortu Szarm el-Szejk. Połączenie uruchamia biuro podróży Itaka. Loty będą odbywały się raz w tygodniu, we wtorki.

Przylot samolotu do Łodzi został zaplanowany na godz. 19.45, a wylot na godz. 20.45. Loty realizuje czeski przewoźnik Travel Service maszyną boeing 737, która na pokładzie pomieści 180 osób. Najpierw będzie jednak zabierał wczasowiczów z Poznania. Dla łodzian przeznaczono każdorazowo ok. 70 miejsc.

Łódzkie lotnisko kilka lat temu miało w ofercie czartery do ciepłych krajów zimą. Jednak z powodu braku chętnych zrezygnowano z nich dwa lata temu.


Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ania (gość)

Nareszcie ktoś kto nie posiada dzieci i nie musi jechać na wakcje w sezonie doleci z Łodzi do Sharm. Juz szykuję się na urlop w marcu:-) Dziękuję ITACE! Mam nadzieję, że czartery ostaną się dłużej niż ostatnio i inne biura pójdą w jej ślady. Wyloty do Hurghadya/Taby i Marsa el Alam też mogłyby pojawić się w ofercie łódzkiego lotniska !