(© Sławomir Kowalski)

Dziś odbędzie się rewanżowy mecz finałowy o Regionalny Puchar Polski. Chemik Moderator Bydgoszcz o godz. 17 podejmie Elanę Toruń.

Po pierwszym meczu w Toruniu wszystko wydaje się być jasne. Elana wygrała pewnie 5:2 i trudno przypuszczać, by roztrwoniła taką przewagę.
- Nie zabierajmy chłopakom z Chemika szans, chociaż my przyjeżdżamy do Bydgoszczy po zwycięstwo - mówi Mariusz Kryszak, pomocnik toruńskiej drużyny.
- Chcę przypomnieć, że w pierwszej połowie Chemik zaprezentował się bardzo dobrze i prowadził, dlatego w rewanżu będziemy bardzo czujni - zapowiada Rafał Górak, trener Elany.

Więcej wiadomości sportowych, zdjęcia, wideo, relacje live na www.pomorska.pl/sport

W toruńskiej drużynie atmosfera nie może być dobra. Wszystko z powodu przegranej w sobotę z KP Starogard Gdański. Awans wydawał się już całkiem bliski, a porażka spowodowała, że w ostatniej kolejce torunianie muszą wygrać na wyjeździe z Unią Solec Kujawski. Okazało się, że zmiany w składzie poczynione w meczu pucharowym się sprawdziły, ale podstawowi zawodnicy nie udźwignęli presji w meczu ligowym. Co teraz zrobi trener Górak przed meczem pucharowym?

> Więcej informacji z regionalnych boisk piłkarskich w poniedziałkowym Magazynie Sportowym Gazety Pomorskiej. Możesz kupić też e-wydanie <<<">>> Więcej informacji z regionalnych boisk piłkarskich w poniedziałkowym Magazynie Sportowym Gazety Pomorskiej. Możesz kupić też e-wydanie <<<

W Chemiku z kolei atmosfera jak najlepsza. Zespół wywalczył promocję do III ligi i teraz może skupić się na rewanżu w pucharze. Czy chemików stać na odrobienie strat. Będzie to niezwykle trudne, ale w futbolu nie takie rzeczy widziano.
- Zrobimy wszystko, by godnie pożegnać się z pucharem - mówi Piotr Gruszka, trener Chemika. - Mamy swój plan i postaramy się go zrealizować. Zobaczymy co z tego wyjdzie - kończy tajemniczo.Ci piłkarze pojadą na mundial. Adam Nawałka ogłosił 23-osobową kadrę
źródło: Press Focus/x-news
Przypomnijmy, że zwycięstwa Regionalnego Pucharu Polski zgarnie 30 tysięcy złotych i będzie reprezentował Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej na szczeblu centralnym rozgrywek o Puchar Polski.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!